• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Ja jestem zajebisty i nie znam nikogo :) a tak na serio, ja jestem skromny chłopak, znacie mnie i wiecie jaki jestem i bardzo mi miło, że przypadają Wam moi milusińscy moje modele do gustu, jesteście tym motorem napędowym, dzięki Wam rozwijam się i udoskonalam :) dziękuje :)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
Tak jak to koledzy napisali modelu nie ma co opisywać tylko oglądać i podziwiać tak świetnie wykonany model(y)Bartku tobie gratuluję posiadania takiego zestawu a dla Adriana gratulacje za kawał dobrej roboty;)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Cały czas nadrabiam zaległości w prezentowaniu modeli i dziś coś co mi się trafiło w ostatniej serii niespodzianek wydanych bodajże z okazji walentynek .
Zapraszam :
686. Volvo FH IV gen. - Kralowetz (herpa)
P1350255 [640x480].JPG

P1350262 [640x480].JPG

P1350269 [640x480].JPG

P1350281 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
Kralowetz, kralowetz. Bardzo dobrze ta firma mi się kojarzy. Osobiście planuję zrobić takie Volvo FH 12. Przy tych modelach czyli tym "nowej generacji" oraz przy "chinczyku" herpa za bardzo się nie postarała wrzucając tyle białego koloru na przód. W rzeczywistości te zestawy z deczka inaczej wyglądają. U mnie w kolejce do robienia fotek stoi właśnie chinczyk, a w tego jeszcze się nie zaopatrzyłem.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Model świetny, zwłaszcza że silosy i cysterny stanowią połowę mojej kolekcji, ale tak jak koledzy pisali, przydałoby się czymś złamać tą biel,
tablice, obrysówki, może delikatny wash w grilla zapuścić ? Jest to ingerencja w oryginał, nie każdy takie rzeczy praktykuje.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Oczywiście nie wypada zacząć od czegoś innego, niż Scania Intry. Chylę czoła przed tym majstersztykiem i jestem pełen podziwu dla pracy wykonanej przez Adriana. (y) Faktycznie ten paździerz od AWM wyglądałby tutaj bardzo słabo. Zingg to kolejny ciekawy temat wymagający takiego worka pieniędzy jak pokazałeś i dużo samozaparcia. :D Malowanie i wykonanie przyciąga uwagę. Co do Kralowetza, to ubolewam że Herpa tak zepsuła ten model, bo chętnie bym sobie go sprawił. Ich auta na żywo wygladają bardzo ładnie i trochę ich się przewija po naszych drogach.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
W tym roku nieco zaszalałem z niespodziankami i zamówiłem dwie :D Oto kolejna z nich i trzeba przyznać że dużo fajniejsza . Model wykonany na bardzo fajnym poziomie .
Zapraszam :
687. Man TGX II - Röhlich (herpa)
P1350300 [640x480].JPG

P1350305 [640x480].JPG

P1350312 [640x480].JPG

P1350321 [640x480].JPG

Niespodzianki razem :
P1350288 [640x480].JPG

P1350292 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.
 

Podobne wątki