• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Bardzo ciekawa jest ta Skakanka. Tym bardziej szanuje, że jest w malowaniu włoskiej firmy, jakoś zawszę podobały mi się auta z tamtych stron. Tył naczepy prawie idealny, dużo detali no ale właśnie... Tą belkę to już Herpa mogła podmalować.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.671 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dziś do pokazania mam jedną z ostatnich nowości jakie pokazała herpa .
Zapraszam :
631. Scania S - Sven Brandt Tanktransporte (herpa)
P1320821 [640x480].JPG

P1320831 [640x480].JPG

P1320841 [640x480].JPG

P1320850 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Bardzo przyjemna dla oka, choć nie przepadam za "typowymi Niemcami" muszę przyznać, że ten model prezentuje się bardzo elegancko. Dość często spotykam ich auta bywając w okolicach Rostocku, wśród tych wszystkich niemieckich zestawów z czarnymi felgami i tym śmiesznym żelastwem pod szybą co mają w zwyczaju montować tamtejsi kierowcy bardzo ładnie prezentują się.
 

Podobne wątki