• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Nieco czasu mineło od ostatniej prezentacji , ale nie było jak zdjęć zrobić bo pogoda nie pozwalała . Na szczęście w ten weekend dopisała i są efekty które za chwilę zaprezentuje . Miał być pokaz model Volva , ale kolega Damian mnie uprzedził także ten model zostanie później pokazany . Dziś zostanie zaprezentowany model na który dość długo polowałem i dzięki pomocy jednego z Kolegów na forum udało się nabyć . Jest to ostatni model z tych nie pisankowych jakiego mi brakowało w tej podkolekcji .
Zapraszam :
586. Man TGA - Silo-Melmer (Herpa)
P1300717 [640x480].JPG

P1300727 [640x480].JPG

P1300738 [640x480].JPG

P1300751 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam Bartek .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Bardzo fajnie, że udało Ci się zdobyć brakujący model do kolekcji. Może i ma trochę biedniejsze malowanie, ale jak się chce uzbierać komplet to właśnie taki brakujący najbardziej cieszy. :)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dziś kolejna układanka tej Austriackiej bajki silosowej . Tym razem model z ostatnich nowości , może kolorystycznie nie jest zbyt ekscentryczny do czego nas ta firma przyzwyczaiła większością swoich pojazdów . Oryginał miniatury którą zaprezentuję jest mobilną reklamą jednego z ośrodków narciarskich w Austrii .
Zapraszam :
587. Man TGX II Euro 6 - Silo-Melmer/Silvretta Montafon (Herpa)
P1300760 [640x480].JPG

P1300768 [640x480].JPG

P1300774 [640x480].JPG

P1300784 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam Bartek .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Pierwszy TGA jak na Melmera to okazałością nie grzeszy, za to nadrabia detalami. W końcu i takie są w ich flocie. No to można powiedzieć że już połowa sukcesu. TGX wygląda już o wiele lepiej, chociaż to jeszcze nie najwyższy poziom tego, na co ich stać. :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Kolejny pięknie wykonany model. Bardzo dobrze wygląda tak zrobiony tył naczepy. Przyjemnie się ogląda takie miniatury. A fotki, jak zwykle, świetne... (y) Dobrze, że ja nie zbieram Melmerów, bo byłaby to kolejna kolekcja drenująca portfel... ;)
 

Podobne wątki