• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kolekcja rośnie w siłę... Kolejny kapitalny model. Można Ci pozazdrościć takich możliwości finansowych... (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Ile ja tego przeoczyłem. :eek: Za melmery należy Ci się spore uznanie, tym bardziej że większość z nich jest już trudna i kosztowna w pozyskaniu. Man z Deuki to dosyć prosty model, ale akcent na klapie ciekawy. Do kompletu oczywiście trzeba jeszcze Actrosa. Ich zestawy widywałem na naszych drogach. Vogel to oczywiście niezaprzeczalny kozak. Naczepy na pierwszy rzut oka są niby te same, ale chyba w każdym modelu różnią się poszczególnymi elementami.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Tak jak wyżej pisał Broda, graty za dwusetną stronę i ogrom pokazanych (posiadanych chyba też :ROFL:) modeli. Vogele robią robotę i można dać się zwariować :D...
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Malowanie oczywiście jedno z piękniejszych i wykonanie modelu też jedno z lepszych jak to przy tym przewoźniku bywa.Miniaturka jest po prostu rewelacyjna.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
No to zrobił się mały jubileusz , a mianowicie 200 strona tematu oraz 580 model w kolekcji . Pykło nawet nie wiem kiedy :D Pamiętam jakby to było wczoraj jak przeglądałem tematy na starym forum i byłem zachwycony pokazywanymi tam modelami . Temat WZMoty który prowadził Kolega Koval razem Mikołajem był jak wycieczka do Torunia dla nie jednego radiosłuchacza , coś wspaniałego :D Oczywiście jeszcze reszta czyli Michał Typek , Mapetoz , Piotrek z Częstochowy itd. itp. , no długo by wymieniać . Dość tych wspomnień i czas na kolejną nowość . Model Szwedzkiego producenta w malowaniu rodem ze Szwajcarii .
Zapraszam :
580. Scania S 730 - URS BUHLER Transporte (HERPA)
P1300300 [800x600].JPG

P1300320 [800x600].JPG

P1300328 [800x600].JPG

P1300338 [800x600].JPG

P1300346 [800x600].JPG

Razem ze starszą siostrą z naczepą tego samego typu :
P1300363 [800x600].JPG

P1300372 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam Bartek .
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Gratuluję jubileuszu Bartku! :) Oba modele wyglądają godnie i w wykonaniu rzetelnie(y) Ciekawie w porównaniu widać różnice nie tylko w kabinach ale również w malowaniu.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Najpierw gratulacje za jubileusz Bartku:)ale wróćmy do modeli obie Scanie prezentują się rewelacyjnie wszystkim dodatkom jak i malowaniu(n)gratulacje za taką parkę.
 

Podobne wątki