• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.519 68 0
Wstyd się przyznać, ale jak na zbieracza modeli z Hamburga to na dzień dzisiejszy nie mogę się pochwalić żadnym Hoyerem:X3:
A maniek z tą tankpuszką się bardzo fajnie prezentuje(y)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dziś jeszcze jeden MAN , prawie taki sam jak poprzedni , jednak w nieco nowszej wersji . Koła są dwukolorowe i naczepa kontenerowa nowego typu .
Zapraszam :
864. MAN F2000 - Hoyer (HERPA)
5.1 Man F2000 1 [800x600].JPG

5.1 Man F2000 2 [800x600].JPG

5.1 Man F2000 3 [800x600].JPG

5.1 Man F2000 4 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Od ostatniej mojej wizyty tutaj minęło kilkanaście dni...
Widzę wysyp starszych produkcji. Bardzo ciekawe TurboStar Holleman. Od razu rzucił mi się w oczy ten mały "kogut". :) Myślałem, że to czyjaś twórczość, a okazuje się fabrycznym dodatkiem.
F-ka w barwach popularnego napoju dobrze znana, ale o wiele lepsze są te w fabrycznym malowaniu. Najlepszy oczywiście Eurotrotter.
Kolejnym ciekawym F16 jest model w czarnym kolorze ze złotymi dodatkami. Najciekawszy z całej grupy AWM-owy De Waard. Grupowe oczywiście na duży plus.
Po motoryzacji Skandynawskiej czas na Niemiecką. O ile dwa pierwsze MANy nie wzbudzają u mnie jakiegoś większej, to już Hoyer z "tankiem" bardzo mi się podoba. Klasyczne zestawy tego typu z tamtego okresu. Muszę sobie sprawić przynajmniej jednego F90 w tych barwach.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
No to jeszcze jeden czerwony pojazd na służbie przewozów płynnych .
Zapraszam :
865. Mercedes Benz Actros MPI - Hoyer (HERPA)
6 Mercedes-Benz Actros 1 [800x600].JPG

6 Mercedes-Benz Actros 2 [800x600].JPG

6 Mercedes-Benz Actros 3 [800x600].JPG

6 Mercedes-Benz Actros 4 [800x600].JPG

Grupowe :
7 Hoyer 1 [800x600].JPG

7 Hoyer 3 [800x600].JPG

I tak mnie wizja artystyczna naszła :D
7 Hoyer 2 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Kolejny Hoyer z wielkiej rodziny. Już o tym kilka razy pisałem - uwielbiam ten szczegół, w postaci numeru taborowego. Drugim fajnym szczegółem są koła dwukolorowe. Mimo , że z cysterną, to jak dla mnie najlepszy z całej trójki.
Tradycyjne zdjęcie grupowe również bardzo fajne.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.519 68 0
Bardzo ładny robur, w sumie to Sławek napisał wszystko co ja miałem napisać, tutaj tylko blach do szczęścia brakuje.
Czarno biała fotka klimatyczna, chociaż w tym wypadku lepiej żeby tam stały F8 i NG;)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Czarno biała fotka klimatyczna, chociaż w tym wypadku lepiej żeby tam stały F8 i NG;)
Myślę podobnie, poniosło mnie z tym zdjęciem :D Ale uświadomiłem to sobie dopiero w domu jak te zdjęcia przeglądałem i żal mi było już tego nie wrzucić .
Dzisiaj coś czego jeszcze u mnie nie było . Oczywiście chodzi o konfiguracje . Actros pierwszej serii w wersji napojowca . Czyli mała kabina z duża zabudową i przyczepą .
Zapraszam :
866. Mercedes Benz Actros MPI - Barre Brau (HERPA)
8 Mercedes-Benz Actros 1 [800x600].JPG

8 Mercedes-Benz Actros 2 [800x600].JPG

8 Mercedes-Benz Actros 3 [800x600].JPG

8 Mercedes-Benz Actros 4 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Podobne wątki