• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Pracuję teraz w takiej korpo polsko-szwedzkiej no i być może są tam części z mojej firmy, bo duża część produkcji idzie właśnie w paletach Volvo
albo Scania.
Ogólnie sprzęt zajefajny, a na grupowych się świetnie prezentują(y)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Tak jak pisałem wcześniej że koparko-ładowarkę mam ale do poprawek . Teraz by pasowała idealnie żeby płynnie przejść do tematu ładowarek . Trudno będą od razu ładowarki . Zaczynamy od takiej teleskopowej używanej przeważnie w rolnictwie .
Zapraszam :
812. New holland LH1745 (MotorArt)
P1390739 [800x600].JPG

P1390745 [800x600].JPG

P1390753 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Bartek, nigdy w Ciebie nie zwątpiłem! :D Świetne zdjęcie grupowe i chyba takiego u nas jeszcze nie było. Cztery koparki na jednej fotce - jest moc!
Ładowarka teleskopowa w naszej skali to rzadkość i jest to ciekawy kąsek dla nas - zbieraczy. :)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dzisiaj już poważniejszy sprzęt jeśli chodzi o ładowarki . Na weekend taka z mniejszych .
Zapraszam :
812. New holland W170B (MotorArt)
P1390760 [800x600].JPG

P1390764 [800x600].JPG

P1390775 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Weekendy jak zwykle szybko mijają , ale żeby nie było zbyt smutno to czas na prezentację .Dziś kolejna ładowarka i nieco większa niż poprzednia . Niestety ma mały mankament , a mianowicie podczas sprawdzania modelu ułamał się siłownik od łychy .
Wykupiłeś już wszystko z magazynów Herpy, to teraz się sprzętu budowlanego łapiesz? :LOL: Całkiem fajne jak na wykonane z metalu. Będą pasować jako ładunek na jakieś gabaryty.
Wszystko to nie , ale próbuje cały czas :D Tu mi chodziło raczej o uzupełnienie kolekcji . Tyle wywrotek , a nie było czym załadować .
Nie chcę prorokować, ale chyba po tych koparkach czeka nas jakiś wysyp "patelni" pod ten sprzęt
Spoko , spoko nic nie będzie , chociaż może 2-3 pokażę . Ten sprzęt teraz to raczej pokłosie ostatnio pokazywanych wywrotek . Taka naturalna konsekwencja prezentacji .
Zapraszam :
813. New holland W190B (MotorArt)
P1390784 [800x600].JPG

P1390791 [800x600].JPG

P1390797 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Podobne wątki