• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Bardzo ciekawie wygląda MB z Roskopfa. To chyba jedyna firma, która zrobiła tą wersję kabiny. Szkoda tylko, że poprzedni właściciel nawalił tyle kleju przy lusterkach. :( Zdjęcie grupowe świetne. Widzę, że sporo uzbierałeś wywrotek. Możesz już śmiało startować w przetargach na wielkie budowy... ;)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Przyznam szczerze że nie widziałem wcześniej tego modelu, a robi kosmiczne wrażenie(y)
Odnośnie roskopfa, szkoda że już nie działa tak jak i albedo, bo mielibyśmy kupę fajnych modeli.
Tak wygląda odświeżony Saurer z ich form "podpicowany" przez Arwico;
t_ao-2306-xxl.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Bartek Tobie również wszystkiego co najlepsze i oby tylko pozytywnie przez Nowy Rok! A co do ostanich prezentacji to wiesz że ja też jestem miłośnikiem wywrotek to takie Turbo i Staruszek Mercedes jak najbardziej przypadają mi do gustu :love:(y)(y)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Witam serdecznie w nowym roku , a ja ruszam z nową prezentacją . Pozostajemy w temacie budowlanym i na początek jedna z ostatnich nowości herpy .
Zapraszam :
733. Iveco Stralis XP - Monjean Transporte (Herpa)
P1370061 [800x600].JPG

P1370066 [800x600].JPG

P1370093 [800x600].JPG

P1370087 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Piękny silos, jak zaczynałem wtórnie zbierać modele, to bardzo chorowałem na wszelkie silosy i cysterny, potem to ewoluowało na inne
rodzaje naczep na nieszczęście dla mojego portfela:LOL:
W temacie Iveco mam straszne tyły kolekcjonerskie, a ten ma fajną "otoczkę" na grillu, chętnie bym go przygarnął(y)
 

Podobne wątki