• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Pora na kolejną prezentację i kolejny model z ostatnich nowości . Na forum go jeszcze nie widziałem , a za jego zakupem przemówiło malowanie . Urzekły mnie te barwy .
Zapraszam :
715. Scania S - Wedemeyer (Herpa)
P1360577 [800x600].JPG

P1360588 [800x600].JPG

P1360593 [800x600].JPG

P1360602 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.

FH-12

Aktywny użytkownik
Scania ciekawa, jednak brakuje detali ale do tego Herpa nas przyzwyczaiła. Za to bardzo spodobał mi się Stralis z poprzedniej prezentacji. Mimo, że nie jestem fanem tego typu naczep muszę przyznać w tej konfiguracji wygląda to bardzo ciekawie, no i samego przewoźwonika można spotkać u nas w kraju

Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dziś kolejna nowość w temacie . Muszę przyznać że bardzo mi do gustu przypadła ta nowa zabudowa do wożenia drewna .
Zapraszam :
716. MAN TGX III gen. - Ziegler Global (Herpa)
P1360610 [800x600].JPG

P1360620 [800x600].JPG

P1360628 [800x600].JPG

P1360643 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.

Model jak najbardziej na tak(y), kolor nieczęsty w naszej skali pomijając flotę UPS, ale tak jak już kolega wyżej napisał; drewno im trochę nie wyszło,
ale w herpie nie mają tartaku tylko wtryskarki ;)
Jesienny spacerek wśród jakichś krzaków i kawałek nożyka i masz bele że hej!

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Man wygląda zacnie. Od razu przypomina mi się okres sprzed kilku lat, jak dojeżdżałem do pracy do Bydgoszczy i na drodze nr 10, pomiędzy Toruniem i Bydgoszczą co chwilkę takie transporty przejeżdżały. Teraz tylko zmienić mu drewno i będzie naprawdę świetna miniaturka.