• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dobra bo temat mi się zastał :D Dziś powrót do marki która w log ma gryfa . Jest to ostatnia z ostatnich nowości , a zarazem pierwszy model z zabudową do przewozu ciężarówek na aucie innym niż man :D Malowanie widoczne na naszych drogach .
Zapraszam :
694. Scania new R - Hodlmayr (herpa)
P1350654 [800x600].JPG

P1350663 [800x600].JPG

P1350677 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Bardzo długo się przekonywałem do serii CS i CR, może przez to że poprzednia generacja bardzo wysoko ustawiła poprzeczkę
stylistyczną, i zapewne gdybym ten komentarz pisał dwa miesiące temu to nie chcąc nikomu robić przykrości musiałbym
troszeczkę okłamywać, ale malowania takie jak anhalt czy Willy Wiewer, nie mówiąc już o Ziegler czy Muller w serii CS,
pokazały że te modele są fajne, i do takich Twój również należy. Ja swoją przygodę z serią CR zacząłem od Maika Terpe,,
co będzie następne czas pokaże.
Gratuluję kolejnego nabytku(y)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Z racji tego że mamy poniedziałek i w sumie to nie ma na co czekać , pokaże dziś kolejny model . W sumie to jeszcze kolejka jest spora zanim mi zbraknie modeli do prezentacji :D Będzie to kolejna nowość z ostatniego czasu , a zarazem kolejny model marki scania .
Zapraszam :
695. Scania new R - Spedition Fürmetz (herpa)
P1350690 [800x600].JPG

P1350705 [800x600].JPG

P1350719 [800x600].JPG

P1350732 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Bardzo ciekawy model Ci się trafił. Kapitalna jest ta zabudowa, typowa dla transportu materiałów budowlanych. Sporo się widuje takich pojazdów w miastach, a jakoś w modelach krucho z tymi zabudowami. Tym bardziej miniatura cenna. (y)
 

Podobne wątki