• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.864 386 20
Uwaga , uwaga !!! Warning , warning !!! Attenzione , Attenzione !!!
Dziś w tym temacie będzie krajowa premiera pewnego modelu . Do tej pory nikt go nie prezentował w naszym kraju
Małe sprostowanie Bartku. Ten model został pokazany na forum.automodel.pl już w dniu 21 kwietnia 2018 r. Także Twój pokaz to nie jest premiera... ;):)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.765 67 1
Małe sprostowanie Bartku. Ten model został pokazany na forum.automodel.pl już w dniu 21 kwietnia 2018 r. Także Twój pokaz to nie jest premiera... ;):)
Dziękuję za informację , niestety tamto forum jest poblokowane i nie można przeglądać wątków jakie tam są . Ja pozostałem na jednym forum bo nie widzę sensu żeby dublować to co pokazuje skoro tutaj każdy może zajrzeć , czy jest zarejestrowany czy nie .
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Tak czy tak dla mnie jest to premiera i na tym forum jesteś chyba jedynym posiadaczem Scanii XT :) Model kapitalny,w wydaniu dilerskim świetnie się prezentuje i ciekawe jak będzie wyglądał w innych barwach :)
Nie to żebym się przechwalał czy coś, ale biały ciągnik XT to ja pokazałem już jakiś czas temu ;)
Za to w wersji Dealerskiej to jest to napewno pierwszy raz, jest ona zdecydowanie lepiej wykonana i bardzo mi się podoba (y)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Zrobiła się nam mała przerwa w prezentacjach , ale ostatnio był już prawdziwy brak czasu na wszystko . Na szczęście pomału życie zwalnia i wracam do gry . Dzisiaj model który dość sługo chodził mi po głowie i w końcu udało się go nabyć . Jeden z kolejnych ciągników z tych wersji limitowanych .
Zapraszam :
630. Scania R730 "Black Amber" - Doriguzzi (herpa)
P1320774 [640x480].JPG

P1320788 [640x480].JPG

P1320797 [640x480].JPG

P1320808 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.
 

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
960 14 0
Tak, tak, model jest świetny, ostatnio właśnie go na allegro widziałem, chciałem kupić, ale stwierdziłem, że są jeszcze modele ważniejsze na które warto odłożyć. A ogólnie to modelik jest lux!
 

Podobne wątki