• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

dziarka

Aktywny użytkownik
Bardzo ciekawe przełamanie hegemonii pojazdów z pod trójramiennej gwiazdy :) Na szczególną uwagę zasługuje tutaj oczywiście tył naczepy, który w wykonanie Herpy nie jet zazwyczaj tak oczywisty ;) Tego typu malowanie całości chyba nigdy mnie nie przekona, ale już na rodzinnej fotce wygląda to nawet kusząco :p

OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli . Czas na kolejną nowość w mojej kolekcji , a zarówno model który także jest jedną z ostatnich nowości herpy .
Zapraszam :
619. Scania S730 - TLP (herpa)
P1320262 [640x480].JPG

P1320264 [640x480].JPG

P1320278 [640x480].JPG

P1320287 [640x480].JPG

Grupowe :
P1320293 [640x480].JPG

P1320298 [640x480].JPG

P1320305 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.

Ciemny

Aktywny użytkownik
Przy pierwszym zdjęciu nowej S pomyślałem czy masz do kompletu Volvo IV i Streamlinke, kilka sekund po tym otrzymałem odpowiedź, zresztą jak Ty byś mógł nie mieć ;-) Co do samej nowej S czy R - za każdym razem gdy widze je czy to w modelu czy na żywo w 1:1 ciężko jest mi się określić czy ta konstrukcja podoba mi się czy nie, jedan raz jestem zajarany innym zaś stwierdzam że jest "straszna" - co do wersji z modelu - w tym malowaniu wygląda całkiem przyjemnie.