• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Nieco czasu mineło od ostatniej prezentacji , ale nie było jak zdjęć zrobić bo pogoda nie pozwalała . Na szczęście w ten weekend dopisała i są efekty które za chwilę zaprezentuje . Miał być pokaz model Volva , ale kolega Damian mnie uprzedził także ten model zostanie później pokazany . Dziś zostanie zaprezentowany model na który dość długo polowałem i dzięki pomocy jednego z Kolegów na forum udało się nabyć . Jest to ostatni model z tych nie pisankowych jakiego mi brakowało w tej podkolekcji .
Zapraszam :
586. Man TGA - Silo-Melmer (Herpa)
P1300717 [640x480].JPG

P1300727 [640x480].JPG

P1300738 [640x480].JPG

P1300751 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam Bartek .

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Bardzo fajnie, że udało Ci się zdobyć brakujący model do kolekcji. Może i ma trochę biedniejsze malowanie, ale jak się chce uzbierać komplet to właśnie taki brakujący najbardziej cieszy. :)

Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dziś kolejna układanka tej Austriackiej bajki silosowej . Tym razem model z ostatnich nowości , może kolorystycznie nie jest zbyt ekscentryczny do czego nas ta firma przyzwyczaiła większością swoich pojazdów . Oryginał miniatury którą zaprezentuję jest mobilną reklamą jednego z ośrodków narciarskich w Austrii .
Zapraszam :
587. Man TGX II Euro 6 - Silo-Melmer/Silvretta Montafon (Herpa)
P1300760 [640x480].JPG

P1300768 [640x480].JPG

P1300774 [640x480].JPG

P1300784 [640x480].JPG

Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam Bartek .

DamLen

Znany użytkownik
Pierwszy TGA jak na Melmera to okazałością nie grzeszy, za to nadrabia detalami. W końcu i takie są w ich flocie. No to można powiedzieć że już połowa sukcesu. TGX wygląda już o wiele lepiej, chociaż to jeszcze nie najwyższy poziom tego, na co ich stać. :D

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Kolejny pięknie wykonany model. Bardzo dobrze wygląda tak zrobiony tył naczepy. Przyjemnie się ogląda takie miniatury. A fotki, jak zwykle, świetne... (y) Dobrze, że ja nie zbieram Melmerów, bo byłaby to kolejna kolekcja drenująca portfel... ;)