• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja-Krzychupl

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#21
Ciekawe Dafy tam u Ciebie parkują, ale manewrowania na tym placu to nie zazdroszczę. :confused:;) Mandersloot ładnie wykonany, tylko pomaluj mu jeszcze wycieraczki, no i felgi w naczepie bym zmienił na szare.
 
Reakcje
0 0 0
#22
Naprawdę bardzo ładnie Krzysztofie, jedno do czego mogę się doczepić to brak 2 halogenów na globie :), mam nadzieję że już nie długo i ja pokaże jakieś auto w tym malowaniu. ;)
 
OP
OP
KrzychuPL
Reakcje
0 0 0
#24
Witam dzisiaj zaprezentuje seryjny model ,ktory byl moim pierwszym w kolekcji .

3. AWM 74205 MAN TGX + Walking floor

SDC10531.JPG

SDC10536.JPG

SDC10537.JPG


P.S. Posprzatałem troche na bazie ,teraz manewry już nie bede trudne xD
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#29
O proszę, druga Girteka w świecie 1:87 :D Szczerze to nowego Volva z ich oznaczeniami nie widziałem, ostatnio jedynie jakiegoś podwykonawce ale z 3 osiowym podwoziem. Ogólnie fajnie, jedynie wydaje mi się że logo powinno być trochę wyżej, ale za to wielki plus za taśmy odblaskowe. Polecam też popracować nad wnętrzem, pomalować ścianki, dodać papiery, Viatole. No i tablice rejestracyjne ;)
 
OP
OP
KrzychuPL
Reakcje
0 0 0
#30
O proszę, druga Girteka w świecie 1:87 :D Szczerze to nowego Volva z ich oznaczeniami nie widziałem, ostatnio jedynie jakiegoś podwykonawce ale z 3 osiowym podwoziem. Ogólnie fajnie, jedynie wydaje mi się że logo powinno być trochę wyżej, ale za to wielki plus za taśmy odblaskowe. Polecam też popracować nad wnętrzem, pomalować ścianki, dodać papiery, Viatole. No i tablice rejestracyjne ;)
Osobiscie widziałem już nowe Volvo od nich z naklejkami na kabinie inaczej bym napewno tak nie zrobił ,bo lubie realne odwzorowywania modeli .
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#33
Witam
Coraz więcej pojawia się akcentów z naszych dróg. I to jest dobra tendencja. Mamy wśród firm transportowych kilka , które zasługują na zrobienie repliki. Modele niepowtarzalne i schludnie wykonane.
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#34
Kolego wyżej może i masz rację, ja oczywiście do modelu nic nie mam, ale jeśli chodzi o życie tej firmy w realu to jest można powiedzieć "mafia" tak samo jak Kreiss i wiele innych firm zza zachodniej granicy, częste wypadki i ta ich Litewska jazda... czasem to my musimy włączyć mózg za nich żeby nie doszło do jakiegoś nie szczęścia ...
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#35
Jeśli pójdziesz na prawko dowiesz się że zawsze trzeba włączać mózg za innych. Więc to jedynie szczególne wypadki. A co do ich jazdy to zupełnie inny temat. To jest model więc pewnego rodzaju symbol, a Girteke można uznać za pewien symbol bo jest ich od groma na naszych drogach, dlatego fajnie jest mieć też taka na półce.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#37
Model bardzo ciekawy, ja osobiście FH4 w barwach tej firmy nie widziałem, ale wiem że istnieją takie. (y)
Co do firmy, mafia to mafia, nie są zbytnio lubiani, szczególnie w Skandynawii. W Finlandii czy Norwegii można znaleźć nawet takie wręcz wulgarne akcenty. :ROFL:
1533749_1473427562884275_880400442_n.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#38
Uwielbiam akcenty znane z naszych dróg. Do tego nowe FH. Tylko na tych zdjęciach nie widać zbyt wiele. :( A sama firma jak już koledzy wspomnieli, to niezły kołchoz.
 

Podobne wątki