• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja-Krzychupl

KrzychuPL

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Jako pierwszy model zaprezentuje Dafa wykonanego przezemnie na wzor jednej z poznańskich firm .

1. DAF XF 105.460 Super Space Cab+Krone Herpa
IMG_8012.JPG
IMG_8006.JPG
IMG_8009.JPG
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#4
Jak dla mnie fajny i to bardzo. Super że pokusiłeś sie o malowanie polskiej firmy. To kalki na zamówienie czy jak? Jedno czego mogę się czepić to niepomalowane detale, takie jak obejmy zbiornika, podszybie, wnętrze, bo własnie te detale dodają realizmu modelom. Ale i tak wielki plus za pomysł. Teraz czas pomyśleć o tandemach z tej firmy bo z tego co pamiętam to kilka ich mają ;)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#5
Firma przeze mnie znana i lubiana. Kiedyś przyjeżdżały do nas na serwis. Wykonanie rewelacyjne, tylko pogratulować. (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#6
Zawsze z zaciekawieniem oglądam samoróbki. Jeszcze tylko poprawić kilka detali model będzie dużo lepszy.
 
OP
OP
KrzychuPL

KrzychuPL

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Dzieki za miłe słowa . Kalki robie sam papierem do kalkomani i drukarka laserowa . Podpowiem ze detale o ktorych piszecie sa już dawno zrobione poprostu zdjecia sa nieco stare a poki co nie mam aparatu zeby zrobic lepsze.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#8
Witaj na forum ,pokazuj i komentuj u innych a na pewno będzie ciekawie:);) Model Dafa wykonany jest bardzo ładnie ,wyszedł kolejny ciekawy Polonik (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#9
Witaj na forum . Bardzo fajny model nam tutaj pokazałeś . Dość czystko zrobiony i wielki plus za to że jest w malowaniu firmy z naszego rodzimego kraju .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#10
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj tematy innych forumowiczów i baaw się dobrze. :)
Mocne wejście. Pięknie zrobiony ten zestaw. Gratuluję wykonania. (y)
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#12
Bardzo fajny początek (y), czekam na dalsze relacje :cool:.
ps/ popracuj deczko nad światłem przy zdjęciach.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#18
Rozumiem że makieta to odwzorowanie bazy Parleja? bo tak mniej więcej ja pamiętam jak koło niej przejeżdżałem ;) Jedynie krajówka przydała by się szersza i to dużo. A co do modelu to super wyszedł. Jedynie logo Ferroplast i Schmitz są ciut przeskalowane i znaczek D powinien być na zielonym tle. Rozumiem że kali to własny projekt i wydruk? No i w ciągniku pomaluj wycieraczki i podszybie. Będzie od razu realniej wyglądał. Pozdrawiam i czekam na więcej bo dopatrzyłem się tandemu :p
 

Podobne wątki