• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Kamila

Kamil97

Aktywny użytkownik
Reakcje
96 0 0
#1
Witam wszystkich! W tym temacie będę prezentował moje modele. Moja kolekcja nie jest sprecyzowana w jednym kierunku, więc będą pojawiać się tu: ciężarówki, autobusy a także sprzęt budowlany.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#3
Witaj
Jak Siku to do działu kolejowego zapraszam :D;)
A tak na poważnie , forum modelarskie to nie zabawki i dziwne połączenie świetna naczepa z zabawkową ciężarówką.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#4
Kontener jest na prawdę super ale ten manik to chyba od herpy jak dla mnie byłby lepszy :) ale ogólnie zestaw mi sie podoba
 
OP
OP
Kamil97

Kamil97

Aktywny użytkownik
Reakcje
96 0 0
#5
Ten Man to jeszcze pozostałość z dzieciństwa, w najbliższym czasie postaram się wymienić go na coś bardziej profesjonalnego :).
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#13
Tego sikacza to schowaj jako pamiątkę z dzieciństwa i podstaw jakiś porządny ciągnik, natomiast Jelcz i Kraz są bajeczne. Szczególnie ten drugi przypadł mi do gustu w żółtym kolorze.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#14
Pierwszy model plus za naczepę..cciągnik Mana lepiej podmień na Herpę i będzie super ..Jelcz i Kraz to już zupełnie inna bajka .są rewelacyjne .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#15
Dobrze, że takiego Jelcza i Kraza już mam, bo byłaby zazdrość. ;)
 
OP
OP
Kamil97

Kamil97

Aktywny użytkownik
Reakcje
96 0 0
#16
Dziękuje za słowa uznania. Man na pewno będzie wymieniony, ale to za jakiś czas. A teraz kolejny model:
Jelcz 317 z naczepą ZREMB NB-181 (SAW Model)
DSCN8450.JPG
DSCN8451.JPG
DSCN8452.JPG

[DOUBLEPOST=1456328874][/DOUBLEPOST]VOLVO BL-71 (Motorart)
DSCN8444.JPG
DSCN8445.JPG
DSCN8447.JPG
 

Podobne wątki