• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Kamila

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
#49
Tatra świetna, (y)tylko z tą liną jest problem podobnie jak u mnie.Ktoś podpowiadał aby użyć koński włos.
A wracając do tego kipra to sam go rzeźbiłeś od zera czy też jakiś częściowy przeszczep? Pytam bo też mam do zagospodarowania Steyera więc chętnie bym więcej na ten temat się dowiedział:)
[DOUBLEPOST=1459518219,1459517660][/DOUBLEPOST]
Podoba mi się ten steyr w fajnym kolorze go pokazałeś :)
O ile pamiętam to w 1975 roku w Tyskim PCSBBW była jedna z wiekszych baz Steyera w kraju i wywrotki były tylko w takim kolorku;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.929 386 20
#53
Tatra wyszła Ci bardzo fajnie. Jak na SDV to naprawdę włożyłeś w nią dużo serca, bo wygląda dobrze. Co do liny to lepsza byłaby czarna. Biała totalnie tu nie pasuje. I nie potrzebny jest koński włos, bo wystarczy czarna nitka.
Autobus niestety, mi się nie podoba. :confused: To znaczy nie podoba mi się takie malowanie. Wygląda jakby ktoś bardzo grubym pędzlem, albo nawet szczotką ryżową malował. Tak samo nie pasują mi tu te papierowe naklejki. Wyglądają jakby ktoś w oryginale takie tablice zrobił z grubej deski. :(
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#56
Tatra wyszła świetnie, otoczenie dodaje realizmu. Z autobusem jestem podobnego zdania co poprzednicy, pomysł dobry, ale wykonanie nie wyszło.
 
OP
OP
Kamil97

Kamil97

Aktywny użytkownik
Reakcje
96 0 0
#57
Trochę długo nic się w tym temacie nie działo, więc trzeba coś ruszyć. Autobus wysłałem na lakiernię ;), jak wróci to zaprezentuje go jeszcze raz. W ostatnim czasie w mojej kolekcji pojawiło się kilka nowych modeli, które postaram się zaprezentować w najbliższym czasie. Na początek MAN TGS 18.480 (Herpa).
DSCN9544.JPG
DSCN9547.JPG
DSCN9549.JPG
 

Podobne wątki