• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Kamila

kamro22

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam serdecznie będę tutaj publikował moje modele ciężarówek ;) Parę modeli już posiadam także idę w dobrą stronę (uzależnia), jestem w końcówce kończenia dioramy także foty będę lepsze :) |Zacznę od klasycznego Mercka, za nie długo kolejny model :)

IMG_2505.JPG
IMG_2504.JPG
Pozdrawiam :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
#2
Witaj na forum oraz swoim pierwszym temacie z ciężarówkami . Malowanie piwne , ale od tego się zaczyna :D Swoją drogą to nawet mi sie ten model podoba .
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#3
Witaj :)..Pokazuj swoją kolekcję i komentuj u innych a na pewno każdy to doceni .:) ,Model dobrze znany i lubiany ,,malowanie typowo wikendowe :D,kolorystyka dość ciekawa .:);)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#5
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj tematy innych użytkowników forum i baw się dobrze.
Bardzo fajnie wygląda ten piwny zestaw. Duży plus za podmalowanie świateł w tylnej belce.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.562 386 20
#12
Daf ciekawy, tylko zdaje mi się, że ma odwrotnie zamontowane lustra. Duży plus za tylną belkę w naczepie.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#18
Bardzo spodobał mi się Daf z poprzedniej prezentacji. Ale niestety tylko ciągnik, bo naczep reklamowych zbytnio nie lubię. A ciągnik za to nadaje się jako fajna baza pod przeróbki :) Co do pierwszego Actrosa też podoba mi się ciągnik, bo tej generacji Actrosa własnie brakuje mi w kolekcji. A F 2000 jak dla mnie ma super malowanie, proste, ale oryginalne.
 

Podobne wątki