• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Kamil

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#3
Witaj na forum . Kolekcja skromna ,ale bardzo wartościowa . Fajne modele . Pokazuj więcej , komentuj innym i baw się dobrze .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#4
Pięknie modele pojazdów z czasów mojego dzieciństwa pokazałeś. Witaj na forum, pokazuj modele, komentuj u kolegów i baw się dobrze. (y) :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#5
Fajnie, że kolejny forumowicz zaczął pokazywać modele (y). Dobry początek, bo Polską motoryzację lubią chyba wszyscy. czekamy na dokładniejsze zdjęcia i następne prezentacje. :)
 
OP
OP
K
Reakcje
91 19 10
#6
Nowości w kolekcji ;], brakuje mi jeszcze 317 i 620 ale w swoim czasie uzupełnię kolekcje. Chce do modeli dodać tablice rejestracyjne, jak najlepiej je zamontować ? bezpośrednio na zderzaki ? czy na naczepach też stosowano tablice ? bo nie ma tam zbytnio miejsca ;] nawet na asenizacji.
 

Załączniki

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#8
Jelonki świetne(y), aczkolwiek tło psuje odbiór całości;)
Tablice nakładam bezpośrednio na zderzku z przodu, a z tyłu możesz kalkę wyciąć z kartonikiem, pociągnąć brzegi na czarno i przykleić. I jak się da to wstawiaj większe fotki.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
#11
Co można innego napisać - fantastyczna kolekcja. Jedyne co bym zmienił, to formę prezentacji zdjęć. Lepiej by się oglądało...
 
OP
OP
K

Kamil1989

Użytkownik
Reakcje
91 19 10
#13
Sesja na szybko tego co udało mi się uzbierać przez te 2 lata :)
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#14
Super są te modele. Widzę, że lubisz podobne lata motoryzacji jak i ja. (y)
 

Podobne wątki