• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Kamil Ch

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Ale lecisz z prezentacjami,nie zdążyłem jeszcze skomentować poprzedniej :D Świetna jest ta eRka w malowaniu dostawcy paliw.Volvo jest piękne,ładnie zrobione i ładne ma malowanie ale w naczepie to mi się tylko tylna belka podoba.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Volvo wymalowane jest świetnie. Podoba mi się. Reklamowe malowanie naczepy też mi nie podchodzi, ale tylna belka zrobiona tak jak należy i za to duży plus.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Naczepa to nie moja bajka;)chociaż tylną belkę Herpa dopracowała natomiast ciągnik tak jak kolegom mi również bardzo się podoba w tym malowani(y).
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Za jakie grzechy Herpa podczepiła tak paskudną naczepę pod takiego ładnego konia. Nic tylko wywalić ją do kosza i zakupić do niego podkontenerówkę z tank-kontenerem 20', takie zestawy można spotkać w naszym kraju w barwach tego przewoźnika.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
To jest jeden z tych modeli który w pojedynkę szału nie robi , ale jakby ustawił parę sztuk w tym malowaniu to by się pięknie wyróżniał .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
No cóż, naczepa też do mnie nie przemawia, tym bardziej w piwnym malowaniu. Za to koń prezentuje się całkiem ciekawie.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Kolega poszedł pięknie z prezentacjami. :D Nie wiadomo , co najpierw skomentować... Ostatnie Volvo bardzo ciekawe, ale połączenie z naczepą wygląda co najmniej dziwnie...
 

Podobne wątki