• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Kamil Ch

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Czołem, no mocne wejście, bardzo ciekawie wygląda babcia na 3ośce.
Z wanną jej do twarzy, ładny kolorek. Gdzieś już widziałem ten odcień na jakimś modelu, nie mam pojęcia gdzie...
Ogólnie to bardzo mi się podoba (y)
Powodzenia i czekam na dalsze prezentacje :)
 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#9
Jako, że Scania serii 3 to moja ulubiona ciężarówka, to w twoim modelu zakochałem się od pierwszego wejrzenia (ciekawe co na to moja dziewczyna :D). Świetnie prezentuje się ciągnik z naczepą w tym samym kolorze. Te chromowane felgi dodają mu zadbanego wyglądu.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
OOOO, no rewelacyjny zestaw! Jejku takiej konfiguracji mi brakuje :eek:
Świetnie przemyślany i wykonany model. Gratuluję!

Wiedziałem, że gdzieś widziałem tę pierwszą Scanię :ROFL:
Teraz czekam na mojego faworyta z Twojej kolekcji mianowicie na czerwoną R730 6x4 Topline, o, taką:
http://www.forum.*** LINK REKLAMOWY. NARUSZENIE PKT. 2.7 REGULAMINU ***/download/file.php?id=14224

:love::love::love::love::love::love:
Jeżeli popsułem premierę niespodziankę to przepraszam :(
Pozdrawiam :D
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
Oh tak, od zawsze jestem zakochany w tej Ślicznotce :love:
Ferrix wie co dobre, świetnie jest wykonana. Niby nie ma zbytnio chromu, a i tak przykuwa uwagę.
Wielki plus za skrętną ośkę. Dobrze, że koguty są osadzone na halogenach, a nie na kabinie, to jeszcze bardziej utrzymuje mnie w przekonaniu, że to rewelacyjny model.
Brakuje mi w niej tylko anteny i tablic, ale to nie zmienia faktu, że przez ten zestaw jestem Twoim wiecznym fanem (y)
Biedna się namęczy z takim gabarytem, ale to w końcu 730 koników :love:
Gratuluję i zazdroszczę!
 

Podobne wątki