• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Kamil Ch

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#41
Michał, owszem diorama została wykonana przez sąsiada lecz już do niego nie należy.;)

Dzisiaj pokażę model, który rozgrzebany w fazie początkowej leżał w szafie chyba 2 lata. Koncepcja się zmieniała, aż w końcu kupiłem trochę innych części z Herpy
i ukończyłem model.

Oto jest: Scania R 6x6 z żurawiem Hiab i naczepą Doll Logy 20.

Zobacz załącznik 241050 Zobacz załącznik 241051 Zobacz załącznik 241052 Zobacz załącznik 241053 Zobacz załącznik 241054 Zobacz załącznik 241055 Zobacz załącznik 241056 Zobacz załącznik 241057
Nawet zdradzę Tobie tajemnicę, że dzisiaj z nim rozmawiałem przez telefon.

A odnośnie Scania, to naprawdę fajny zestaw.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#44
Scania jest idealna, bardzo szczegółowo ją odwzorowałeś. Niestety zabudowy produkowane przez Herpę mocno odbiegają od tych rzeczywistych, a Tobie udało się to zrobić tak jak powinno być.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#45
Kapitalnie odwzorowałeś tego drewniaka. Zarówno Scania, jak i naczepa wyglądają rewelacyjnie. Oznaczenia tylko podkreślają realność modelu. Oglądam... Podziwiam... Gratuluję...(y)
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#55
Jak dla mnie za szybkie tępo prezentacji ;).Model scanii drewniaka zajefajny zresztą jeden z moich ulubionych klimatów gratuluje wykonania (y).
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#57
Świetna jest ta scania . Nie myślałeś nigdy żeby ją zrobić w jednym kolorze ? Jeszcze zapytam o jedną sprawę . Jesteś z Pomorza , to czy masz w swoich zbiorach coś z firmy ol-trans ?
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#58
Wszystkie modele super ,widać że od małego sie w tym obracasz :D.

Drzewiarek super, wywrotka super , podwozia super , do tego jednego by 4 ośka stykła ta scania ale może być .


I makieta znajoma :cool:
 
OP
OP
Kamil Ch

Kamil Ch

Aktywny użytkownik
Reakcje
946 0 0
#60
Bartek Ol-transy widuję niemal codziennie. Może kiedyś sie pokuszę o model w ich barwach. Niestety problemem jest moje doświadczenie z kalkami, a właściwie jego brak.

No to dla odmiany coś z Kibri. MB SK 5650.

759.JPG
760.JPG
764.JPG
765.JPG
766.JPG
767.JPG
792.JPG
793.JPG
795.JPG
 

Podobne wątki