• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Kamil Ch

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Genialnie wyszedł ten model. Zgranie kolorów rewelacyjne, sama konfiguracja jest super. Idealnie oddaje klimat prywaciarza budowlanego co przewiezie wszystko, od pustaków szambo.. i to pełne :D Wielki plus za waloryzacje, ładunek i pasy transportowe. Jedynie do pełni brakuje tablic, tak jak koledzy wyżej pisali, najlepiej czarnych i może jakiegoś kiermana w berecie :D
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Podoba mi się scania taki skromny zestaw. A wygląda moim zdaniem super. Tylko nie wiem czy mi się wydaje czy ta odległość między naczepą a kabiną nie jest za duża?
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Podoba mi się scania taki skromny zestaw. A wygląda moim zdaniem super. Tylko nie wiem czy mi się wydaje czy ta odległość między naczepą a kabiną nie jest za duża?
To wywrotka, więc nie ma zwisu przedniego. Ponadto Scania ma krótkie spoilery zakabinowe. Wszystko jest w porządku. :)
Model bardzo fajny, takie demówki sprzed lat to teraz już rarytasy. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Jak dla mnie rewelacyjny skład . Swego czasu dość częsty widok na drogach które prowadziły z Kielc . Tutaj jeszcze fajną rzeczą jest ta kabina z krótkimi spojlerami . Nie częsty widok w skali .
 

Podobne wątki