• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja - kacper1224

OP
OP
kacper1224

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#28
Teraz zrobię mega odkop. :mamdola:

Renault Magnum DXI + Lamberet SR2 ( kupione od forumowicza Michała M. ), ja zrobiłem tylko drobne zmiany. :)







 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#29
Bardzo pięknie się ta magnuma prezentuje . Podoba mi się grafika dealerska na kabinie . Rzadko się spotyka takowe na renaultach w naszej skali . Chłodnia to też ciekawy cukiereczek .
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 2 0
#31
ja chce taką renatę!! :D fajna jest, na prawdę delikatnie dopracowana, ale że tak to ujmę "jest moc" :)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#33
Niby zwykły zestaw, ale jednak biorąc pod uwagę naszą skale to robi gigantyczne wrażenie. Brakuje tylko chlapacza na tylnej belce, który w "beretach" jest chyba nawet w standardzie. :)
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#34
Ile bym dał za taką.... Super się prezentuje z tą chłodnią, tylko na drzwiach naczepy te "naklejki" Portu 2000 i Nevady trochę się gryzą, jakby nie było jest to konkurencja :D.
 

Podobne wątki