• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja - kacper1224

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam!
Za namową Michała M. zdecydowałem się założyć temat z moją kolekcją. W każdej prezentacji będę pokazywał po jednym modelu. Mam nadzieję, że wprawie się w forumowy klimat. :rolleyes:
Na początek chciałbym pokazać model, który kupiłem parę lat wstecz, w promocji, ale który bardzo lubię, mianowicie:

Volvo FH12 "Kralowetz", po drobnej waloryzacji przeze mnie. Rejestracje to "produkt" mojego kuzyna. :D






 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#2
No no, teraz ten model wygląda tak jak powinien. Dzięki podkreśleniu detali, przedni zderzak się tak nie zlewa. Lubię takie waloryzacje.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#3
Nareszcie doczekałem się tematu z Twoja kolekcja :D Co do samego modelu jak dla mnie jest ekstra, jego kolor, niebanalne malowanie no i Twoja waloryzacja :D

PS. Namów tego producenta tablic żeby też coś pokazał :p
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#6
Witaj :).fajnie że dołączyłeś do pozytywnie zakręconych modelarstwem samochodowym (y),pokazałeś dwa świetne modele które naprawdę mogą się podobać :),więc pokazuj dalej swoją kolekcję i komentuj u innych kolegów a na pewno wszyscy to docenią ..:):)
 
Reakcje
10.795 67 1
#7
Witaj na forum . Volva które pokazałeś jako pierwsze bardzo fajnie doinwestowane . Natomiast scania z puchą świetnie się prezentuje . Jak dla mnie te kolorki idealnie kontrastują .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.915 386 20
#9
Witaj na forum. Pokazuj swoją kolekcję, komentuj tematy innych użytkowników, a tak w ogóle to baw się dobrze razem z nami.
Piękne modele jak na początek pokazałeś. Mocne wejście. Volvo zwaloryzowany świetnie. Scania z puszką też rewelacyjna, duży plus za trzyosiowy ciągnik, bo nie często widać takie w naszej skali. Fotki też robisz świetne. Gratuluję. (y)
 
OP
OP
kacper1224

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#14
Bardzo dziękuję za komentarze!

Dzisiaj zaprezentuje pierwszy model AWM, jaki parę lat wstecz udało mi się kupić.
Modyfikacje jakie przeszedł model to zmiana kół na koła Herpy, podmalowanie detali, wnętrza, dodanie rejestracji i kalkomanii na lampy w naczepie.







 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#17
Od zawsze podobał mi się ten model. Nie dość że Lowdeck to jeszcze włoskie malowanie. No i zmiany które zrobiłeś wyszły mu na dobre. Tylko coś z jednej strony między osi brakuje. Nałapiesz w trasie rowerzystów to sklep rowerowy będziesz mógł otworzyć :D
 

Podobne wątki