• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja jarekom

OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Już dawno chciałem pokazać ten model , ale po komentarzach u innych kolegów , postanowiłem go trochę podrasować

IMG_9659.JPG
IMG_9662.JPG
IMG_9665.JPG
IMG_9668.JPG
IMG_9671.JPG


Rzeczywiście w oryginale nie ma osłony między kołami więc poszła pod skalpel. Dorobiłem zbiornik paliwa , podmalowałem stopnie pod drzwiami na czarno , obrysy , gaśnice. Zapomniałem zrobić jednego elementu który jest za kabina od strony pasażera. Ale to zostanie uzupełnione. Naczepa nie odpowiada oryginałowi. W rzeczywistości jest WanHoll , ale konstrukcja herpowska w niczym jej nie przypomina. Więc dodałem parę dodatków od siebie.

Drugi model jaki poszedł pod nóż , to Scania z AWM. Rzeczywiście rama była zbyt długa. W internecie są zdjęcia tego konkretnego modelu o tym samym numerze bocznym.
IMG_9675.JPG

IMG_9677.JPG
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Scanie prezentują się super po twoich przeróbkach. No scania z tank puszką jest moim faworytem na tej prezentacji. Choć scania z AWM podoba mi się tylko naczepa nie mój klimat. Kolejne zestawy na parkingu w terminalu. Super prezentacja
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
Anhalt po przeróbkach wygląda rewelacyjnie :) Nie ma się do czego przyczepić :) Super, gratuluję! Scania z AWM też przyjemnie wygląda, szkoda tylko, że tak mało zdjęć.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Scania świetnie się prezentuje po Twoich zabiegach aż wstyd mi teraz będzie mojego golasa pokazać :p Fakt jest jednak taki że bez tych osłon międzyosiowych dużo lepiej wygląda . Natomiast scania od AWM po skróceniu ramy bardzo dobrze się prezentuje . Szkoda że ten producent ich tak seryjnie nie wypuszcza .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Anhalt-owy zestaw wygląda kapitalnie po Twojej ingerencji. Jestem pod wrażeniem. Niby tak niewiele, a jednak różnica ogromna.
AWM-owa Scania po skróceniu wygląda dużo lepiej i znacznie bardziej pasuje do tej naczepy. Piękne prezentacje. (y) Moim faworytem jest także Anhalt. ;)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Obie Scanie rewelacyjnie wyglądają po twoich przeróbkach za co pozostaje pogratulować takiej roboty(y)ale tą prezentację wygrywa Scania z tank puszką:)
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Każda z nich zasługuje na duże brawa i uznanie dla Ciebie za wykonanie (y) Poziom, który prezentujesz jest przynajmniej dla mnie nieosiągalny :confused:;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Anhalt po Twoich zabiegach w niczym nie przypomina "golasa" prosto z pudełka. Druga Scania też od razu lepiej się prezentuje.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Scania Anhalta ostatnio wpadła mi w oko a po twoich przeróbkach wygląda nieziemsko, druga Scania również zyskała na wyglądzie po zmianach.
 

Podobne wątki