• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja jarekom

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Przerwa pomiędzy kabina a naczepą faktycznie mocno rzuca się w oczy, ale z malowaniem i detalami się postarali. Do kompletu jeszcze Herpowski FH by się przydał.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
WOW!!! W trakcie przeglądania ostatnich prezentacji na chwilę zatrzymała mi się akcja serca :eek:. Kapitalny model gabarytu z HDSem i do tego całe tło, sceneria... Bajka... Ja też chcę taki terminal!!! I prom!!! :D I takie modele!!! Zazdroszczę talentu...
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Jarek nie trzeba było pokazywać tego modelu z AWM-u na tle Twojego terminala ;) bo słabo wypada ten model przy innych :LOL:. Ale na poważnie, całkiem dobrze się prezentuje ten "gabarycik" fajne malowanie kabina scanii jest do przyjęcia ale osobiście zmienił bym podwozie :podstepny: na herpowskie 6x2 lub 6x4 i wtedy będzie GIT (y).
 
Reakcje
10.671 67 1
Trzeba przyznać że ta nowa naczepa AWM wyszła świetnie . Pięknie się prezentuje . Model jako zestaw też fajnie wygląda , aczkolwiek w ciągniku do wymiany 2 oś na bliźniaczą i większy zbiornik paliwa do zamontowania .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Długo każesz czekać na kolejne prezentacje :(... Kolejny ciekawy model i mimo , że to AWM , mi się podoba. Powtarzam się, ale sceneria powala z ??? kanapy :ROFL:. Czekam na więcej.
 

Podobne wątki