• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#1
Witam wszystkich , tych których poznałem i tych których bedę miał przyjemność poznać. Modele zbieram od kilku lat i chyba tak juz zostanie. Kolekcjonuję modele współczesne , ale nie gardzę modelami z nuta historii.
Dzisiaj dwa modele firmy Poll-Nussbaumer.

Scania poll-Nussbaumer.JPG
Volvo Poll-Nussbaumer-002.JPG
Volvo Poll-Nussbaumer-003.JPG
Scania Poll-Nusbaumerr.JPG
 

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#3
Witam. Pokazane przez Ciebie modele są fantastyczne, proste malowanie dodaje im tylko dodatkowego smaczku. Czekam z niecierpliwością na kolejne prezentację:).
Pozdrawiam Kuba
 
M

Maverick

Gość
#4
Witaj Jarekom!
Czekalem na Ciebie i twoje modele i się wreszcie doczekalem. Modele, które pokazaleś są bardzo fajne a do tego zapewne zrobione przez Ciebie? Nie mogę się doczekać kolejnych twoich prac/dziel i boję się, że mogę nie przezyć kolejnej prezentacji bo na przyklad pokażesz swoje "Bringi" i dostane zawalu albo wylewu bo ciśnienie nie wytrzyma albo pompka nie poda :D
Cieszę się niezmiernie, że jesteś tu wreszcie z nami. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
#9
Fajne modele pokazujesz. Z tych dwóch prezentacji to rzeczywiście Scania z Schoni wygląda rewelacyjnie. Pięknie wymalowany ciągnik.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#10
Dzisiaj kolej na DHL . Dwa modele Actrosów. Kupiłem na początek Actrosa w kabinie Gigaspace. Tak mi się spodobał w tym kolorze , że postanowiłem kupic i drugiego. Drugi w kabinie Bigspace.

Actros DHL (1).JPG


Actros DHL (2).JPG


Actros DHL (3).JPG


Actros DHL (4).JPG


Actros DHL (5).JPG
 

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Sympatyczne DHL-ki.
Bardzo uwielbiam tą spedycję a już pomijam sam fakt jakim jest Actros MPIV (y)

Chętnie te 2 modele widziałbym je u siebie w kolekcji. :D
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#12
Ciągnik z naczpą wygląda bardzo miło.Drugi zestaw bardziej podoba mi się w wersji zaprezentowanej przez Dariusza jakiś czas temu na forum.
Ten samochód już nie wywołuje u mnie nieprzyjemnych reakcji, chyba przyzwyczaiłem się do jego wyglądu.
 
M

Maverick

Gość
#17
Coraz częściej zaczyna mi się podobać "brzydal" i z tej prezentacji podoba mi się i to bardzo ten z naczepą.

P.S. drobna wpadka "z kolem" przednim na przedostatnim zdjęciu.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.552 386 20
#18
Obydwa modele w tych kolorach wyglądają bardzo dobrze i obydwa mi się podobają. Muszę wreszcie i ja nabyć tego nowego Actrosa, bo jeszcze nie mam żadnego, a coraz bardziej podoba mi się.
 

Podobne wątki