• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

kolekcja jarekom

OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Już dawno chciałem pokazać ten model , ale po komentarzach u innych kolegów , postanowiłem go trochę podrasować

IMG_9659.JPG
IMG_9662.JPG
IMG_9665.JPG
IMG_9668.JPG
IMG_9671.JPG

Rzeczywiście w oryginale nie ma osłony między kołami więc poszła pod skalpel. Dorobiłem zbiornik paliwa , podmalowałem stopnie pod drzwiami na czarno , obrysy , gaśnice. Zapomniałem zrobić jednego elementu który jest za kabina od strony pasażera. Ale to zostanie uzupełnione. Naczepa nie odpowiada oryginałowi. W rzeczywistości jest WanHoll , ale konstrukcja herpowska w niczym jej nie przypomina. Więc dodałem parę dodatków od siebie.

Drugi model jaki poszedł pod nóż , to Scania z AWM. Rzeczywiście rama była zbyt długa. W internecie są zdjęcia tego konkretnego modelu o tym samym numerze bocznym.
IMG_9675.JPG

IMG_9677.JPG

Zyga59

Aktywny użytkownik
Scanie prezentują się super po twoich przeróbkach. No scania z tank puszką jest moim faworytem na tej prezentacji. Choć scania z AWM podoba mi się tylko naczepa nie mój klimat. Kolejne zestawy na parkingu w terminalu. Super prezentacja

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Anhalt po przeróbkach wygląda rewelacyjnie :) Nie ma się do czego przyczepić :) Super, gratuluję! Scania z AWM też przyjemnie wygląda, szkoda tylko, że tak mało zdjęć.

Scania świetnie się prezentuje po Twoich zabiegach aż wstyd mi teraz będzie mojego golasa pokazać :p Fakt jest jednak taki że bez tych osłon międzyosiowych dużo lepiej wygląda . Natomiast scania od AWM po skróceniu ramy bardzo dobrze się prezentuje . Szkoda że ten producent ich tak seryjnie nie wypuszcza .

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Anhalt-owy zestaw wygląda kapitalnie po Twojej ingerencji. Jestem pod wrażeniem. Niby tak niewiele, a jednak różnica ogromna.
AWM-owa Scania po skróceniu wygląda dużo lepiej i znacznie bardziej pasuje do tej naczepy. Piękne prezentacje. (y) Moim faworytem jest także Anhalt. ;)

kosmo83

Znany użytkownik
Obie Scanie rewelacyjnie wyglądają po twoich przeróbkach za co pozostaje pogratulować takiej roboty(y)ale tą prezentację wygrywa Scania z tank puszką:)

FH-12

Aktywny użytkownik
Scania Anhalta ostatnio wpadła mi w oko a po twoich przeróbkach wygląda nieziemsko, druga Scania również zyskała na wyglądzie po zmianach.