• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja jarekom

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#85
Tym razem rzeczywiście, brązowy wyróżnia się najbardziej i on jest moim faworytem.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#87
Z tej prezentacji najlepszy jest daf z silo-kontenerem . Ostatnim czasem są one moimi faworytami . Swoją drogą ciekawe ile jeszcze nas czeka tych hoyer-ów ?
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#89
Mnie też się podoba Man z kontenerem do gazu. Ogólnie wszystkie modele są super, jakoś lubię to malowanie mimo że jeszcze żaden się nie doczekał bycia w moich zbiorach, ale może niedługo ;) Daf jest fajny ze względy na dość rzadko spotykany kontener z możliwością podniesienia, a Man z beczka ma fajny akcent w postaci zielonego "O" w nazwie HOYER. Chyba wyszło kilka takich modeli. Ale z tego co pamiętam to najlepszy model przed nami, czyli 3 osiowe Volvo FH. Liczę że masz je w swoich zbiorach :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
#92
Wszystkie 4 mi się podobają, ale najfajniej wygląda ten z tank kontenerem na 2 osiowej naczepi, zgrabny zestaw.(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#93
Volva fh pierwszej generacji bardzo mi się podobają , do tego stopnia że ostatnio w gablocie inne modele z pierwszego frontu zostały wymienione na właśnie ten model . Ta prezentacja jest cała super . Chyba trzeba będzie przypolować na te egzemplarze .
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#94
No to masz trochę tych HOYER-ów :) A w nich te 3osiowe i przez co dla mnie najfajniejsze ciągniki bo najblizsze "mojemu podwórku".
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#99
Trochę tych Hoyerów uzbierałeś :eek:. Pięknie wyglądają razem na parkingu. Właściwie trudno wybrać faworyta, bo wszystkie fajnie się prezentują.
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Hoyer'y zrobiły na mnie ogromne wrażenie, a z całości dotychczas zaprezentowanej, jedynie nie bardzo do gustu przypadło mi Volvo "Eller" ;) Reszta kapitalna...
 

Podobne wątki