1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

kolekcja jarekom

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika jarekom, 15 Października 2012.

1. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Bardzo fajne te Volvo a ta naczepa jest rewelacyjna(y)

2. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Przerwa pomiędzy kabina a naczepą faktycznie mocno rzuca się w oczy, ale z malowaniem i detalami się postarali. Do kompletu jeszcze Herpowski FH by się przydał.

3. trucker

trucker Znany użytkownik

Oba volva bardzo fajne, ale pierwsze bardziej mi się podoba a naczepa od ciemnego volva świetna.

4. kacper1224

kacper1224 Aktywny użytkownik

TGX ze silosem świetny, duży plus za pomalowaną atrapę. Na Volvo z gabarytem nie mogłem przestać patrzeć - bajeranckie!

5. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Obydwie prezentacje świetne.modele kapitalne.

6. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

WOW!!! W trakcie przeglądania ostatnich prezentacji na chwilę zatrzymała mi się akcja serca :eek:. Kapitalny model gabarytu z HDSem i do tego całe tło, sceneria... Bajka... Ja też chcę taki terminal!!! I prom!!! :D I takie modele!!! Zazdroszczę talentu...

7. SCYZOR

SCYZOR Znany użytkownik

Fluckinger'y w duecie i w takiej scenerii - to jest to(y).

8. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Witam
    model ScaniI z AWM

IMG_9324.JPG

IMG_9327.JPG

IMG_9330.JPG

IMG_9333.JPG

• Super! Super! x 23
    • Doceniam Doceniam x 1
  9. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Świetna jest ta Skakanka, podoba mi się taki zestaw do gabarytów (y)

10. RYSA13

RYSA13 Znany użytkownik

Jarek nie trzeba było pokazywać tego modelu z AWM-u na tle Twojego terminala ;) bo słabo wypada ten model przy innych :LOL:. Ale na poważnie, całkiem dobrze się prezentuje ten "gabarycik" fajne malowanie kabina scanii jest do przyjęcia ale osobiście zmienił bym podwozie :podstepny: na herpowskie 6x2 lub 6x4 i wtedy będzie GIT (y).

11. Ciemny

Ciemny Aktywny użytkownik

W tym modelu niestety tylko podoba mi się naczepa, tu się postarali, niestety koń ni w pi$#$ ni w oko wpisuje się w ten zestaw

12. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Naczepa wyszła im genialnie. Natomiast AWM ma to do siebie, że nie lubi zmieniać podwozia. :mad:

13. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Dawno Cie nie bylo a szkoda bo mozna zawsze cos ciekawego obejrzec.Model super prezentuje sie na terminalu.Co do jakosci AWM to rzecz gustu albo szczescia

14. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Jak dla mnie bardzo fajny zestaw a malowanie wręcz kapitalne (y)(y)(y)

15. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Trzeba przyznać że ta nowa naczepa AWM wyszła świetnie . Pięknie się prezentuje . Model jako zestaw też fajnie wygląda , aczkolwiek w ciągniku do wymiany 2 oś na bliźniaczą i większy zbiornik paliwa do zamontowania .

16. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Naczepa naprawdę robi wrażenie,świetna jest.Malowanie też mi się podoba tej firmy.

17. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Długo każesz czekać na kolejne prezentacje :(... Kolejny ciekawy model i mimo , że to AWM , mi się podoba. Powtarzam się, ale sceneria powala z ??? kanapy :ROFL:. Czekam na więcej.

18. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Świetnie wyszła ta naczepa AWM, mnóstwo detali:), konia natomiast przemilczę.;)

• Popieram Popieram x 1
  19. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Oryginalny zestaw, wart posiadania.

20. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Jestem podobnego zdania, co większość. Naczepa miód malina, mnóstwo detali, natomiast na temat Scanii lepiej się nie wypowiadać. :)

Udostępnij