• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja jarekom

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Kapitalnie wygląda te volvo(y)jestem pod wielkim wrażeniem wykonania tego modelu jak i rewelacyjnej prezentacji:eek:gratuluję takiego talentu;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Świetne jest nowe Volvo w tych barwach. Podoba mi się. Zdjęcia jak zwykle kapitalne i oddają klimat terminalu kontenerowego. (y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Kapitalne jest to Volvo z kontenerem w barwach EKB od AWM,moim zdaniem nawet lepiej wypada niż model Herpy w tym porównaniu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
Pięknie się prezentuje ten zestaw. Volvo fajnie wymalowane, a naczepa to naprawdę kapitalny pomysł AWM.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Model rewelacyjny , a szczególnie naczepa świetna . Co bym poprawił w tym modelu to rama ciągnika , bo za duża przerwa jest między naczepą a kabiną . Jeszcze bardziej mi się podoba ta czarna atrapa w poprzednim modelu volva .
 

Podobne wątki