• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja jarekom

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Całkiem niezły model jak na AWM, naczepa niebanalna i jedna z lepszych form w postaci Hi-Waya. Mam tylko wrażenie, jakby siodło było za daleko cofnięte.
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
Fendt z przyczepą samozbierającą aż prosi się o parę gram brudu:DTak jak żaden Hi-Way z AWMu mi się nie podoba tak ten mnie urzekł, naczepa świetna, prawie jak prawdziwa (y)(y)
 

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Bardzo ciekawie wygląda Twój nowy nabytek.ładna jest kolorystyka(y)Ale bardziej zainteresował mnie ten 3 osiowy czarny diabeł z lewej strony:eek:
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Ta nowa Scania z kontenerem prezentuje się rewelacyjnie(y)ale jeszcze lepiej wygląda ta 3-osiówka która towarzyszy jej na zdjęciach:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Nowa Scania w tych barwach wygląda bardzo fajnie. Natomiast kontener i naczepa to już inna bajka.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Prezentowana była ta Scania już kilka razy,ale Twoje zdjęcia w porcie zdecydowanie są najciekawsze :)Model podoba mi się bardzo.Malowanie takie jak lubię.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
W jednym z tematów napisałem że pomału się muszę przyzwyczaić do nowej Scanii ..i idzie mi to coraz lepiej .
 

Podobne wątki