• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja jarekom

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#41
Brzydal w kolejnej odsłonie... i znowu mi się podoba. Musze w końcu kupić sobie mojego pierwszego.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#43
Brzydali coraz więcej i coraz ciekawsze malowania. Teraz jak dołączy się AWM to dopiero będzie inwazja brzydali.
Ten bardzo fajnie wygląda w tych kolorkach. Pasuje mu połączenie żółtego z granatowym.
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#45
Witam
Actros prezentuje sie w tych barwach doskonale. Miałem przyjemność mijać się z nim w tamtym roku. Jako że zbieram modele tej spedycji nie mogło zabraknąć Dafa , ale w nietypowym malowaniu.

IMG_0113.CR2.jpg
IMG_0114.CR2.jpg
IMG_0116.CR2.jpg
IMG_0117.CR2.jpg
IMG_0118.CR2.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#48
Teraz Maverick nie da Ci spokoju.:D
Maverick ma ten model i wlaśnie o nim pisalem, ze do niego pasowalby ten "brzydal" :D
Model bardzo ladny i z fajniejszymi detalami w malowaniu niż w "brzydalu" z tej samej spedycji, a bynajmniej takie odnoszę wrażenie ale może to jest "spaczenie" ze wzgledu na "milość" do modeli DAFa SSC :D
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#50
Pisanki Melmera zawsze mi się podobały, nawet kiedyś miałem tego troszkę ale z czasem rozeszły się. Bardzo sympatyczny model i fajne malowanie, nie mniej jednak moją uwagę bardziej przykuł zestaw z tym brudnym kontenerem.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#51
Pisanka na wysokim poziomie ale jest tak pstrokata że nawet ciężko poznać że to Scania :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#53
Melmery rzeczywiście mają ciekawe pisanki i zrobione na wysokim poziomie. Bardzo fajnie wygląda na parkingu. Wyróżnia się.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#54
Sam posiadam ten model i przyznam że świetnie się prezentuje . Jedyne co razi w tym modelu to biała schodki do kabiny i w międzyosiówce . Mała pierdoła a jednak psuje efekt .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.337 108 2
#56
Świetne są te brzydale, odnoszę wrażenie że, posiadasz największą liczbę brzydali na forum w różnym malowaniu.(y)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#57
To prawda , uzbierało się ich trochę. Mam jeszcze jednego , może jutro zadebiutuje na forum.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#59
No piękna kolekcja Hoyer, moim osobistym faworytem jest Hoyer Food Silo, bardzo lubię tę naczepę.

OT: :) Duże obroty mają na tej stacji paliw :p
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#60
Fajnie prezentują się brzydale od hoyer-a . Faworytem tej prezentacji dla mnie jest brzydal z dużym silo , które to należą do czołówki moich ulubionych modeli .
 

Podobne wątki