• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja jarekom

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#23
dla mnie te modele DHL z MB potwierdzają, że Brzydal nie taki straszny jak go wszyscy określają, a wręcz przeciwnie. Pierwsze wrażenie przy przyglądaniu się modelom DHL na żywo, to jakby się trzymało żarówkę w rękach tyle żółci :)))
 
M

Maverick

Gość
#26
Kolejny zestaw z "brzydalem" lecz w tym przypadku ten przydomek do niego nie pasuje bo w tych barwach/kolorach wygląda bardzo ladnir i ciekawie. Natomiast co do tank kontenera to nie widzi mi się w tym zestawie i grzyzie się swoim niebieskim kolorem z barwami ciągnika i jakoś mi to tak nie pasuje. A le po zamianie tego kontenera na jakiś inny to moze być przepiekny zestaw.
 

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#27
Modelik bardzo ciekawy, podobają mi się chromowane zbiorniki paliwa.
Najbardziej jestem z oznaczeniami ADR na kontenerze co u Herpy zdarza się rzadkością. :D
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.399 47 0
#28
Oj muszę przyznać że nie podoba mi się ten zestaw wogóle.Chodzi mi o kolorystyke.Sam ciagnik ma brzydkie malowanie, przynajmniej dla mnie.Z całości jedynie ta puszka mnie zaciekawiła.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.323 108 2
#29
Model może nie jest piękny ale jest bardzo ciekawy i posiada dość dużo szczegółów, najbardziej mi się podoba napis kwas siarkowy techniczny.:D
Warto posiadać takie modele i wcale się nie dziwie Jarku że jesteś zadowolony.
 
M

Maverick

Gość
#30
Jak widać zestaw wywolal kontrowersje w temacie bo każdemu podoba lub nie co innego z tego "zestawu" a to jest fajne muszę przyznać.:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.762 67 1
#36
To jest tylko oryginalna herpa , bez ingerencji Jarka . Model sam w sobie ciekawy tylko jak wyżej pisane zbyt biały przód posiada . Jakby zrobić tak jak w 1:1 , czyli podmalować węwnątrz klosze na czarno ?
 

Podobne wątki