1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

kolekcja jarekom

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika jarekom, 15 Października 2012.

1. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Witam wszystkich , tych których poznałem i tych których bedę miał przyjemność poznać. Modele zbieram od kilku lat i chyba tak juz zostanie. Kolekcjonuję modele współczesne , ale nie gardzę modelami z nuta historii.
    Dzisiaj dwa modele firmy Poll-Nussbaumer.

Scania poll-Nussbaumer.JPG Volvo Poll-Nussbaumer-002.JPG Volvo Poll-Nussbaumer-003.JPG Scania Poll-Nusbaumerr.JPG

• Doceniam Doceniam x 3
    • Super! Super! x 1

2. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Bardzo fajne zestawy, Volvo podoba mi się bardziej.

3. prezes58

prezes58 Aktywny użytkownik

Witam. Pokazane przez Ciebie modele są fantastyczne, proste malowanie dodaje im tylko dodatkowego smaczku. Czekam z niecierpliwością na kolejne prezentację:).
    Pozdrawiam Kuba

4. Maverick

Maverick Gość

Witaj Jarekom!
    Czekalem na Ciebie i twoje modele i się wreszcie doczekalem. Modele, które pokazaleś są bardzo fajne a do tego zapewne zrobione przez Ciebie? Nie mogę się doczekać kolejnych twoich prac/dziel i boję się, że mogę nie przezyć kolejnej prezentacji bo na przyklad pokażesz swoje "Bringi" i dostane zawalu albo wylewu bo ciśnienie nie wytrzyma albo pompka nie poda :D
    Cieszę się niezmiernie, że jesteś tu wreszcie z nami. (y)

5. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Dzisiaj trochę szwajcarskich klimatów

Schoni-001.JPG Schoni-002.JPG Schoni-004.JPG Schoni-005.JPG Schoni-003.JPG Schoni.JPG

• Doceniam Doceniam x 3
    • Super! Super! x 2
  6. Brodagaz

Scania jest super, ale brzydal z DHL-u w tle równie przyciągający wzrok.

7. Maverick

Maverick Gość

Scania jest fantastycznie "wymalowana" i bardzo lubie takie wlasnie klimaty. To orginal czy twoje dzielo?

8. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Scanię jak i Actrosa wykonali panowie z Herpy. Co do brzydala , to rzeczywiście piękny model. Przyjdzie i czas na niego.

9. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Fajne modele pokazujesz. Z tych dwóch prezentacji to rzeczywiście Scania z Schoni wygląda rewelacyjnie. Pięknie wymalowany ciągnik.

10. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Dzisiaj kolej na DHL . Dwa modele Actrosów. Kupiłem na początek Actrosa w kabinie Gigaspace. Tak mi się spodobał w tym kolorze , że postanowiłem kupic i drugiego. Drugi w kabinie Bigspace.

Actros DHL (1).JPG

Actros DHL (2).JPG

Actros DHL (3).JPG

Actros DHL (4).JPG

Actros DHL (5).JPG

• Super! Super! x 4
    • Doceniam Doceniam x 3
  11. cinek665

cinek665 Aktywny użytkownik

Sympatyczne DHL-ki.
    Bardzo uwielbiam tą spedycję a już pomijam sam fakt jakim jest Actros MPIV (y)

Chętnie te 2 modele widziałbym je u siebie w kolekcji. :D

12. Irokez46

Irokez46 Znany użytkownik

Ciągnik z naczpą wygląda bardzo miło.Drugi zestaw bardziej podoba mi się w wersji zaprezentowanej przez Dariusza jakiś czas temu na forum.
    Ten samochód już nie wywołuje u mnie nieprzyjemnych reakcji, chyba przyzwyczaiłem się do jego wyglądu.

13. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

DHLelki są naprawdę interesującą propozycją do zakupu. I widac, że dobrze wydałeś pieniądze, bo model są bardzo dobre.

14. Brodagaz

DHL swietne modele i z moimi ulubionymi twarzyczkami.
    Brzydal rządzi jak dla mnie.

15. Simon

Simon Znany użytkownik

Mam sentyment do DHL-a i ich barwy na nowych Actrosach wyglądają świetnie. Można tylko pozazdrościć.

16. maciek66

maciek66 Znany użytkownik

Ten Actros z Bdfem świetnie się prezentuje w tym malowaniu, chyba dopisze go do listy.

17. Maverick

Maverick Gość

Coraz częściej zaczyna mi się podobać "brzydal" i z tej prezentacji podoba mi się i to bardzo ten z naczepą.

P.S. drobna wpadka "z kolem" przednim na przedostatnim zdjęciu.;)

18. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Obydwa modele w tych kolorach wyglądają bardzo dobrze i obydwa mi się podobają. Muszę wreszcie i ja nabyć tego nowego Actrosa, bo jeszcze nie mam żadnego, a coraz bardziej podoba mi się.

19. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Czas na prezentację Scani Schubert. Kolejny , czyli drugi model przewożnika Andreas-Schubert-Transporte w mojej kolekcji. Trzeba przyznać , że właściciel dba o swój tabor

Scania Schubert.JPG Scania Schubert-002.JPG Scania Schubert-004.JPG Scania Schubert-005.JPG Scania Schubert-007.JPG

• Super! Super! x 5
    • Doceniam Doceniam x 3
  20. Brodagaz

Tak jak napisane ma na atrapie SUPER.;)

Udostępnij