• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Jarek93

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#2
Steyry świetne. Roco zrobiło naprawdę kapitalnie te modele. Ale co to? Czyżbyś w trakcie sesji złamał wysięgnik ze światłem? :(
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
#7
Witamy na forum. Bardzo ciekawy początek. To ja też coś zauważyłem, :D biały chyba ma odwrotnie zamontowane lampy "dalekosiężne" na kabinie...
Czekamy na więcej.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#8
Wszyscy się zachwycają twoimi modelami i je chwalą a ja...
A ja jestem trochę zniesmaczony, pomimo fajnych modeli jakimi są te Steyry...:ostrozny:
Mnie szlag trafia jak widzę tak "zaniedbane", zdezelowane i zakurzone modele w prezentacjach.
Fajnie, że "pokazujesz" modele na forum ale to w jakim są one stanie to już "inna bajka" i pewnie zaraz zostanę zlinczowany przez innych użytkowników, ale ja bym takich modeli w takim stanie nie pokazywał. Wolałbym doprowadzić je do właściwego stanu i wtedy je pokazał. Ale ja chyba jestem inny... Nie należę do "kółka wzajemnej adoracji".
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#9
Wszyscy się zachwycają twoimi modelami i je chwalą a ja...
A ja jestem trochę zniesmaczony, pomimo fajnych modeli jakimi są te Steyry...:ostrozny:
Mnie szlag trafia jak widzę tak "zaniedbane", zdezelowane i zakurzone modele w prezentacjach.
Fajnie, że "pokazujesz" modele na forum ale to w jakim są one stanie to już "inna bajka" i pewnie zaraz zostanę zlinczowany przez innych użytkowników, ale ja bym takich modeli w takim stanie nie pokazywał. Wolałbym doprowadzić je do właściwego stanu i wtedy je pokazał. Ale ja chyba jestem inny... Nie należę do "kółka wzajemnej adoracji".
Nikt Cię kolego nie będzie linczował. Napisałeś prawdę, a za prawdę się nie linczuje. Wiem, że zgodnie ze starym polskim powiedzeniem - prawda w oczy kole, ale to nie powód do linczowania. :)
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#12
To nie "SK" tylko "NG" ;) A najprostszym sposobem na rozpoznanie tych mercedesów to klamki w drzwiach ;) SK ma je w pionie a NG w poziomie ;)
A co do samej prezentacji to tym razem bardzo mi się spodobała a dokładnie właśnie ten Mercedes NG w barwach Betz-a bo to bardzo ładny model. Daf ze względu na moją "słabość" do tej marki również mi się spodobał ze względu na konfigurację.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.486 158 2
#13
WB NG bardzo ładny model a DAF świetny bo również takiego posiadam.
NG od SK najłatwiej odróżnić po drzwiach, układ środkowej szyby w NG jest poziomy a w SK jest pod kątem i opada od tylnej ściany w stronę przodu pojazdu.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#20
Betz bardzo fajny , duży plus za ładunek . Jednak z tej dwójki bardziej wpada mi w oko ten daf . Bardzo fajne to malowanie jest i te koła tu idealnie pasują .
 

Podobne wątki