• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Dziś troszkę nietypowo. Nigdy nie kręciły mnie modele "reklamowe". Dlaczego do mnie trafił? Po pierwsze - "katalogowy FM", kolor i generacja, to piewsza ciężarówka w której w życiu siedziałem na targach motoryzacji.... Po drugie - po prostu nie mam FMki, a wzbudzają u mnie sentyment. Docelowo ciągnik prawdopodobnie zmieni naczepę, a ta trafi do innego, przy okazji pytanie do was - jest szansa usunąć bez innych uszkodzeń napis "Volvo" na naczepie?
 

Załączniki

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Volvo w tej generacji wraz z wanną i w takiej kolorystyce to dobry zakup.
Napis "Volvo" możesz usunąć płynem DOT 3 lub 4. Połóż wannę na boku, zanurz pałeczkę kosmetyczną w tym płynie i posmaruj sam napis. Odczekaj 5 minut, następnie kolistymi ruchami pocieraj pałeczką kosmetyczną napis. Czynność powtarzaj aż do całkowitego zmycia napisu, zmieniając pałeczki kosmetyczne. Czynność powtórzyć na drugim boku:).
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.675 67 1
Nie... nie zmazuj tego napisu :eek: Model jest świetny i to logo wręcz idealnie do niego pasuje . Jak chcesz to możemy się zamienić na taką naczepę całą białą , ewentualnie mogę ja od Ciebie odkupić .
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Witam.
Dołączyło dziś do mnie to cudo - nie wiem oryginał czy składak? Jednak fajnie się prezentuje, miła ewentualna baza pod przeróbki :) (ciekawy zderzak)

Ps. Jeżeli ktoś z was ma do sprzedania lusterka do mana F2000 chętnie kupię (nawet ,2 komplety) lub zamienię na jakiś agregat itp ;)
IMG_20180907_182757.jpg
IMG_20180907_182750.jpg
IMG_20180907_182743.jpg
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Ciekawy zestaw, to samoróbka?
Tak, samoróbka ;) Zależało mi najbardziej na kabinie KAHL-a. Co do reszty, to zobaczymy - kabina pójdzie prawdopodobnie na podwozie 3 osiowe. Naczepa pewnie zostanie.

Jak się okazało, to te "ciemnozielone" malowania a`la KAHL innych modeli Herpy mają lekko inny odcień po dokładnej analizie z oryginałami (porównałem F2000, którego wkrótce tu przedstawię).
 

Podobne wątki