• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Mi osobiście się bardzo podoba ten model :) Nowa Scania połączona z ładnym malowaniem i fajną puszką wygląda super.
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
no ta nowa scania z puszką to jest kozak :) prezentuje się zacnie : poprzednie renówki też są świetne, zarówno stara wysłużona majorka jak i premiumka :) naczepa firana rewelacja, jaki producent jest tej naczepy?? chyba muszę się za taką rozejrzeć :p :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Kontener to można sobie zmienić. Dostępne są bardzo fajne kontenery w sklepie u Stefana KLIK, natomiast bardzo razi brak pomalowanych świateł tylnych w naczepie. Te niebieskie płaskie imitacje psują totalnie ten, nie tani przecież, model/
.
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Witam. Dawno mnie tu nie było, w kolekcji również przez ten czas dużo się nie działo :)
Dziś "przypadkowo" odwiedzając wystawę makiet kolejowych w Sosnowcu, nabyłem takie cudo. Może nie jest to cud natury, natomiast nie miałem do tej pory w swojej kolekcji takiego konia... A za tą cenę, to warto było brać nawet dla niego samego.
IMG_20180317_155104.jpg
IMG_20180317_155115.jpg
IMG_20180317_155132.jpg
IMG_20180317_155242.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Jak cena dobra to trzeba brać. Ciągnik bardzo fajny ale naczepa mi się nie podoba i nie chodzi tu o malowanie... Może jakby był pomalowany tył...
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Jak cena dobra to trzeba brać. Ciągnik bardzo fajny ale naczepa mi się nie podoba i nie chodzi tu o malowanie... Może jakby był pomalowany tył...
Model został wybrany w 99% przez ciągnik, nie ukrywam, że może zmontuje jakąś ciekawą naczepę do niego i wsadzę ponownie do gabloty. Ta naczepa też mi nie leży, ale póki co niech sobie taki "oryginał" leży :) Chyba, że ktoś poda porządny pomysł :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
Oba się bardzo fajnie prezentują i muszę przyznać że actros MP III to zaraz po SK mercedes który mi się najbardziej podoba . W tym przypadku jednak stawiam na SK . Ten wóz jest cudowny .
 

Podobne wątki