• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#1
Witam.
Poniżej rzut na moją gablotę, jak jesteście zainteresowani, to mogę sukcesywnie po kolei focić każdy model.
pozdrawiam











 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#2
Widzę że dla każdego będzie coś miłego do oglądania . Bardzo fajna kolekcja . Czekam na prezentację poszczególnych modeli , tym bardziej że jest tutaj kilka sztuk które na forum jeszcze nie gościły .
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
#3
Fajna kolekcja. jak kolega Lec Go (Bartek) też czekam na prezentację poszczególnych modeli. Kilka dziesiąt wpadło mi w oko i chciałbym się im bliżej przyjrzeć
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#8
Witam.
Fotki były robione na szybko, akurat aparat był rozładowany, więc pojedyncze modele będę starał się jechać jak najlepiej się da.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#15
Proszę wolniej pokazywać , pojedynczo bo w moim mieście na kardiologii się na ten rok limity skończyły :D Z pokazanych dla mnie najfajniejsze magnum , volvo z silosami i SK jako gabaryt .
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#16
Jak coś się "mocniej" podoba, to proszę pisać, jak "zakończę" ogólne focenie, to możemy wtedy wrócić i eksponować jakieś detale (o ile się uda) "ciekawszych eksponatów".
pozdrawiam
 

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
#17
Super kolekcja ale proszę o uporządkowanie bo wiele jej atutów ucieka:cry:Zrób po parę zdjęc każdego modelu w odstępach i będzie mozna to na spokojnie w samotności opłakiwać że sie nie ma:D
 
Reakcje
0 0 0
#19
Mnie tam zawsze przyciagaja Lawety - co widze to masz dwie z firmy Egerland ;) rowniez zauwazylem tez nietypowy ladunek, na jednej Skody Fabie a na drugiej Fordy Scorpio. Te i te latwo nie dostepne ze wzgledu na mala popularnosc. Czekam na zdjecia tych austriackich ciezarowek typu Angermayr Nothegger Unitrans itd.
 

Podobne wątki