• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#43
W kupie siła! :) Szczególnie ciekawie wygląda ten Actros w wersji "megacieżarówki" - ilość detali na plandekach oraz oznaczenia Fliegl robią robotę. Poza tym, modele Schuona zawsze miały masę detali i w tej kwestii niewiele się zmienia - i bardzo dobrze!
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#45
Przygoda z Schuonem rozpoczęła się od Scanii "R". Brakuje mi kilku modeli - w tym Actrosa Mp3 na niskim profilu z naczepą, no i świecącego. Chociaż ten drugi jest srebrny i taki fajny już nie jest :(
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#46
Ciekawe modele pokazujesz. Fajnie wykonane malowania, szczególnie na bokach naczep i na ciągniku. Zdjęcia grupowe, jak zwykle, oddają klimat firmy transportowej.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#49
Następna piękna rodzinka. Schuony mają bardzo fajne malowanie. Konar ze Stęszewa robił też dla nich tandemy. Na tego dwudziestopięciometrowca sam miałem przez chwilę ochotę, uwielbiam modele z takimi detalami.
 
Reakcje
10.765 67 1
#50
Jak zawsze , modele w grupie się rewelacyjnie prezentują . Pięknie się na nie patrzy . Dla mnie największe wrażenie robią te przestrzenne w układach 2+2 , a szczególnie ta scania 4 w dużej kabinie i bez spojlerów . Ta mega-ciężarówka też fajna z racji ilości detali na niej .
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
#51
Brzydal w wersji Jumbo świetnie się prezentuje ;) reszta również niczego sobie i kolejny raz wielkie graty za ową pod kolekcję w tych barwach ;) świetnie się prezentują w kupie :) no i w kupie raźniej :ROFL::ROFL:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#58
Ciekawa ta rodzinka Schuon-ów. Mogą się podobać. Bardzo fajnie i właściwie tak kolekcjonersko zrobiony jest ten z gablotką. :)
 

Podobne wątki