• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Świetne te dwie ciężarówki. Bardziej podoba mi się Man, ze względu na grafikę na kabinie oraz odcisk łapy na naczepie.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Chwilę mnie u Ciebie nie było.... :ostrozny: Rzeczywiście , ostatnie modele Colonia są naprawdę warte uwagi... U Ciebie z tą koparką wygląda zaj....cie! Niestety, tu pilot obowiązkowy! :ROFL:
Dioramka nocą bardzo ciekawa i jak by Tomkowi jednak się nie udało z tym Schmid-em, to ja też będę próbował... :ROFL::ROFL::ROFL:
Ostatnia sprawa. Acargo i Minor. Oczy wybrał bym MANa, ale serce zdecydowania Scania...m
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Dziś "pełna" relacja. Actros MP4 Hans Fischer Chur - dokupiony do "starszego" brata, żeby nie czuł się samotny. Nie wiem, co mnie urzekło w modelu, bo tak na prawdę Actrosa MP3 dostałem jako prezent.... Na jednym ze zdjęć widać "swap" naczep... I mam mętlik w głowie jakie konfiguracje zostawić.
Zapraszam do komentowania :)
PB150117.JPG
PB150118.JPG
PB150119.JPG
PB150123.JPG
PB150124.JPG
 

Podobne wątki