• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Dużo prezentacji w krótkim czasie.... :D Porównanie dwóch renówek , gdzie różnica wynosi ok. cztery dekady - świetne! Sam mam zamiar sobie kupić nowe T w tych barwach i trzymać obydwa modele obok siebie. Modele K&K to już klasyki i można uzbierać dużą "rodzinkę". Volvo z bulkiem warte posiadania. O Gallikerze nie będę się rozpisywał, bo koledzy wyżej napisali już chyba wszystko. LOG-X jest świetny i chętnie widział bym go również u mnie. :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
Moja mi się trafiła również w opakowaniu niespodzianki :), tym bardziej gratuluje szczęścia w niespodziankach. Ciekawe co przyniesie obecna edycja niespodzianek 3 szt już u Pawła zamówiłem :)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Kozacki model(y), też go mam, kwintesencja niderlandzkich klimatów, szkoda że jest ich niewiele, ale widzę że po upadku AWM zatrudnili chyba kogoś od nich w Herpie, bo coraz więcej tych, oraz skandynawskich zapowiedzi w katalogach...., i bardzo dobrze(y)
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Witam. Dziś na "tapecie" Scania R ACargo w pięknym żółtym kolorze, konfiguracji 6x2 oraz kontenerem high cube 40' YANG MING.
Druga propozycja to MAN TGX, z beczką z firmy MINOR, którego jako kociarz nie mogłem pominąć ;) Smaczku tego modelowi dodaje, że w katalogu styczeń-luty 2021, pojawi się jego brat, w nieco innej konfiguracji, ale zawsze do powiększenia rodziny :)
 

Załączniki

Podobne wątki