• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

RIT8-4

Znany użytkownik
Reakcje
542 3 1
Man trzyosiowy ,bardzo ciekawa konfiguracja ,taka w starym stylu bez owiewek i kominy za kabiną(y) Scania też fajna , pomarańczowe pojemniki na węże, taka ciekawostka ;)
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Dziś na tapecie kolejne modele :) Pierwszy z nich to powiększenie rodziny "KK", taki fajny "klasyk". Natomiast drugi, to Renault T z firmy Galliker. Żałuję, że nie nabyłem wcześniej Volvo w podobnej konfiguracji w takim malowaniu :(

P9300111.JPG
P9300112.JPG
P9300114.JPG
P9300115.JPG
P9300116.JPG
P9300117.JPG
P9300118.JPG
P9300119.JPG
 
Reakcje
10.796 67 1
Modele w barwach Kube&Kubenz bardzo mi się podobają . To malowanie jest przyjemne dla oka . Natomiast Galiker to jest temat który chodził mi po głowie . Fajne barwy mają , a i flota bogata w marki pojazdów i konfiguracje .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
Ciężko porównywać oba modele bo dzieli je prawie 30 lat różnicy , jednak bardziej podoba mi się Volvo może dlatego że jako nastolatek miałem okazję prowadzić takie Volvo podczas prezentacji FH w latach 90 tych :) Renówce też niczego nie brakuje :)
 

Podobne wątki