• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Konfiguracja całkiem ciekawa, choć dla mnie, skoro dali taki fajny i długi HDS, to lepiej by tu pasowała przyczepa ze skrzynią. Byłby typowy budowlany zestaw do przewozu materiałów budowlanych na paletach.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.519 68 0
Bardzo fajne są te zestawy Colonii, chyba jedne z najbardziej zróżnicowanych jeżeli chodzi o konfigurację.
Orurowanie nie zawsze jest na plus według mnie, i ten actros znacznie lepiej by wyglądał bez tych chromów;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Widzę kolego, że mocno wszedłeś w konkretne "barwy". ;) (y) Tak jak pisali koledzy wyżej, malowanie mało spektakularne, ale mnogość konfiguracji znaczna. Z ostatnich prezentacji najlepszy F90 z widłakiem. Bardzo ciekawy i mało spotykany widok. To teraz może jakieś zdj. grupowe? :)
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Chwila pomiędzy obowiązkami, pozwoliła mi wrzucić foty.
A więc dziś "klasyka" Renault serii R - w konfiguracji 3 osiowej, z naczepą wypełnioną balastami, dla żurawi. Zdziwiło mnie, że owy ładunek został wykonany z metalu.
IMG_20200229_110510.jpg
IMG_20200229_110531.jpg
IMG_20200229_110539.jpg
IMG_20200229_110602.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Bardzo ciekawie wygląda "Renia" na dioramie. (y) Ale widzę, że jakieś ekscesy się działy... o_O Wyrwany słupek, przecięty pręt metalowy... No i ten leżący człowiek z kilofem... :eek: Czyżby zapowiadał się motyw kryminalny ze złomiarzami? :p:D:giggle:
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Bardzo ciekawie wygląda "Renia" na dioramie. (y) Ale widzę, że jakieś ekscesy się działy... o_O Wyrwany słupek, przecięty pręt metalowy... No i ten leżący człowiek z kilofem... :eek: Czyżby zapowiadał się motyw kryminalny ze złomiarzami? :p:D:giggle:
Diorama spadła mi ostatnio i trochę się posypała, ale już pracuje nad "ładniejsza"...
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
Taka Renatka z taką naczepą? To chyba tylko z górki jechała... i dawała radę. ;)
A tak na serio świetny zestaw.
 

Podobne wątki