• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Bardzo fajny zestaw Ci wyszedł. (y) Mi najbardziej spodobał się sześciuset konny MANik. Efekt byłby jeszcze lepszy, gdyby auta były bardziej dorobione życiem. ;)
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Mi najbardziej spodobał się sześciuset konny MANik. Efekt byłby jeszcze lepszy, gdyby auta były bardziej dorobione życiem. ;)
Nie, bo to jadą nowe do salonu ;) Taki, powrót do przyszłości ..... :D

Dawno nic nowego do mnie nie dojechało, poza częściami do Kahla (będziem coś montować w wolnym czasie samemu). Natomiast dziś dojechał mam nadzieję, że ostatni z ostatnich "fabrycznych" KAHL-i.

IMG_20190123_182033.jpg
IMG_20190123_182048.jpg
IMG_20190123_182124.jpg
IMG_20190123_182250.jpg
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Man F2000 to jest to co chyba uwielbiam najbardziej, w każdej postaci, nieważne czy to gabaryt czy solówka czy też ciągnik siodłowy, te samochody są po prostu idealne :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Stary dobry Man... Tylko tak smutno wygląda stojący samotnie... ;) Trzeba by mu dać coś "na barki" do ciągania. :)
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Pilot Herpa - był kiedyś dostępny. Zdjęcie robione świeżo po załadunku zanim "opuścili daszek" ;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Bardzo mi się podobają zestawy do gabarytów, a jeszcze bardziej z towarzyszącymi im BFami. :)(y) Ładuj coś, bo pieniądze uciekają! :ROFL:
 

Podobne wątki