• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja jageer-a

OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Volvo FH - Silo Express Schmill. Model już był, gdzieś przedstawiony na grupowych fotach, dziś troszkę szczególniej, jak widać podstawka nieco przerobiona, ale nadal w budowie. Sam model trafił do mnie "przypadkowo", bardziej spodobała mi się konfiguracja i chyba to, że jest FH-aczy tej generacji mam całe 2.
IMG_20181027_124911.jpg
IMG_20181027_124924.jpg

IMG_20181027_124905.jpg
 
OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Dziękuję za komentarze. Chciałem teraz pokazać taką odskocznię, biorąc pod uwagę mój poziom modelarski wiem, że nie jest najlepszy, a dzieląc czas pomiędzy inne hobby (w tym kolej), zaczynam powolutku, coś dłubać.

Na pierwszy ogień idzie MB Actros. Model przerobiony - w oryginale posiadał zabudowę. Wstępnie przygotowałem go w stylu "Janusz Trans". HDS pochodzi z zestawu Kibri, natomiast lekko próbowałem go ulepszyć, a sam ładunek to "jakieś tam drewno".... Wstępnie widzę, że ładunek należy nieco zmniejszyć, a kabina MegaSpace domyślam się, że średnio pasuje do tej konfiguracji ;)
 

Załączniki

OP
OP
jageer

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
Schuon, to nie tylko żółciutkie samochody. Herpa wydała 2 (Daf i to cudo) srebrne wersje, chyba spółki córki (nie wiadomo, czy malowanie realistyczne). Na zachętę pokazuję foto, sprzętu który przed chwilą odpakowałem. Oczywiście więcej foto niedługo w odpowiednim dziale :)
IMG_20181030_182452.jpg
 

Podobne wątki