• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Jędrusia juniora

Reakcje
554 7 0
#1
Witam!
Pomyślałem, że pokażemy kilka modeli Jędrusia Juniora. Nie wiem , skąd Mikołaj wiedział , co przynosić pod choinkę?;)
Kilka zakupił sam w Miniaturwunderland Hamburg (nie wiem, czy to kogoś zainteresuje, mamy dużo zdjęć) za ciężko zarobione pieniądze ze skarbonki.
Na razie są czyste i bez lusterek. niedługo Jędrek starszy je pobrudzi i zmontuje (chociaż tego niebieskiego Actrosa nie ruszę).
Umieszczam je w dziale specjalistyczne, ponieważ przybędzie trochę maszyn budowlanych. Będą też busy i osobówki, mam nadzieję, że wybaczycie ten "misz masz".
Pozdrawiamy!:)
Jędrki
DSCF3975.JPG
DSCF5595.JPG
DSCF5598.JPG
DSCF5599.JPG
DSCF5601.JPG
DSCF5603.JPG
DSCF5605.JPG
DSCF5607.JPG
DSCF5610.JPG
DSCF5612.JPG
DSCF5614.JPG
DSCF5616.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#3
Też mi ta szara Skakanka najbardziej się podoba ze wszystkich pokazanych, a na drugiej pozycji ładowarka.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#6
Dziękuję za miłe wpisy!
Synek był taki dumny, że prawie się popłakał.
Mówi, że tak się cieszy, jakby dostał te modele jeszcze raz!
Skoro mogą być, to w środę dorzucimy kilka następnych.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#8
Magia iluzji zadziałała! Gruszeczka jest na opakowaniu z budynku cementowni!:D
Ale być może gdzieś się czai i
DSCF5675.JPG
DSCF5677.JPG
DSCF5681.JPG
DSCF5683.JPG
wkrótce dojedzie...
Ponieważ to forum samochodowo-kolejowe, my też mamy swoją kolejkę!;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#16
Ta mini koparka, a właściwie młot bardzo ciekawie wygląda. Czyżby mieli coś rozwalać, a przecież dopiero budują. :D
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#17
Popieram Marcina. Wasze scenki są super. Rozładunek tego cuda wygląda bardzo fajnie. W całej tej sytuacji jedna rzecz mi nie daje spokoju... Okno balkonowe w porównaniu do pana w białej koszuli jakieś takie niskie się wydaje...
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#18
"Ta mini koparka, a właściwie młot bardzo ciekawie wygląda. Czyżby mieli coś rozwalać, a przecież dopiero budują"

Wiesz, u nas w Lublinie tak budują drogi. Przecież zawsze przypomni się jakiś kabel...;)
Te okna i drzwi też nie dają mi spokoju. To zestaw Auhagena i dopiero po sklejeniu przeczytałem, że skala to około 100, a w sklepie był w dziale HO...:mad:
Myślę, ze na makiecie upcham je gdzieś z tyłu dla podrasowania perspektywy ? (im dalej tym mniejsze)
Pozdrawiamy!

mam pytanko--Jak cytujecie niebiesko podświetlone teksty z innych wypowiedzi?
 
Ostatnio edytowane:

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#20
"Ta mini koparka, a właściwie młot bardzo ciekawie wygląda. Czyżby mieli coś rozwalać, a przecież dopiero budują"

Wiesz, u nas w Lublinie tak budują drogi. Przecież zawsze przypomni się jakiś kabel...;)
Te okna i drzwi też nie dają mi spokoju. To zestaw Auhagena i dopiero po sklejeniu przeczytałem, że skala to około 100, a w sklepie był w dziale HO...:mad:
Myślę, ze na makiecie upcham je gdzieś z tyłu dla podrasowania perspektywy ? (im dalej tym mniejsze)
Pozdrawiamy!

mam pytanko--Jak cytujecie niebiesko podświetlone teksty z innych wypowiedzi?

Jak masz post, który chcesz zacytować to klikasz pod tym postem napis "cytuj" :)
 

Podobne wątki