• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Jędrusia juniora

OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#41
Życzymy Wam radosnych Świąt, wielu modelarskich prezentów pod choinką i pomyślności w nadchodzącym roku!(y)
DSCF5838.JPG
DSCF5853.JPG

A teraz jedziemy na Święta , żeby "nawpierniczać się" jak na załączonym obrazku!:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#42
Tak, przyznam rację, że ta szara Scania z wanną jest kapitalna. Muszę ją dopisać do swojej niekończącej się listy potrzeb...;)
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#44
Dziękuję w imieniu Scanii!:)
Mikołaj był zwariowany!
Jędrek szczęśliwy!
Ale zaskoczenie było pełne! Śliczny Libherr 934 z chwytakiem do złomu Kibri. Po otwarciu pudełka kabina i ... reszta części do Actrosa z rozsuwana kilkuczłonową naczepą do nadgabarytów typ Titan , nr Kibri 13552! Panom w fabryce pomyliły się wieczka od pudełek!
Doradźcie proszę i głosujcie, zostawiać, czy wymieniać?
Wprawdzie już planowałem to złomowisko, ale jest też kilka koparek, a może czegoś dłuższego do przewiezienia.
A ja już myślałem, że Mikołaj mnie w życiu nie zaskoczy!;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#54
Kolejne ciekawe modele pokazujesz. Te budowlane bardzo fajne, ale i tak najciekawszy stary Mercedes kawowy. Na drugim miejscu Unimog z pługiem.
 
OP
OP
Jędrek K
Reakcje
554 7 0
#55
Dziękuje wszystkim!:)
Mam bliźniaczą stację lutowniczą!:)
Jakich farb najlepiej użyć do malowania? Ciągle nie mogę zdecydować się: olejne, czy akryle?:niepewny:
 

Podobne wątki