• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Igora

OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Jeszcze brakuje kilku zestawów, z czasem powinny być wszystkie - szczególnie że dwa kolejne powoli powstaja, choć tym razem będą to zwykłe dziad-transowe zestawy z naczepami skrzyniowymi/platformami. :)

Dzięki wszystkim za opinie i komentarze!
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Witam wszystkich po kolejnej przerwie.

Dzisiaj mam do zaprezentowania dwa, typowo krajówkowe modele ciężarówek z czasów gdy tata pracował w małej rodzinnej firmie transportowej. W tamtym czasie firma zajmowała się przewozem stali oraz kiprów Meiller które po polakierowaniu trafiały na podwozia nowopowstałej wówczas fabryki MAN w Niepołomicach. Obydwa zestawy to pierwsze praktycznie w całości zbudowane przeze mnie modele i mimo paru niedociągnięć wynikajacych z niewielkiego doświadczenia i "niepewnej" ręki stanowią ozdobę kolekcji :).

walkowski0.jpg

#9. MAN F2000 19.414 Evo z naczepą Wielton - Wałkowski (Herpa/IgorS)
oraz
#10 Volvo FH12 420 Globetrotter XL z naczepą Schmitz - Wałkowski (AWM/Herpa/IgorS)

walkowski1.jpg


walkowski2.jpg


walkowski3.jpg



Zapraszam do komentowania! :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Czy to jest to czerwone Volvo od któregoś z użytkowników "WC"? Trzeba się chyba dobrze przyglądnąć, żeby zobaczyć jakieś mankamenty. Ciekawie wygląda kiper w formie ładunku, raczej rzadko się takie coś spotyka.
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Tak Damian, to Volvo należało do użytkownika WC. Największym mankamentem jest krzywo przyklejona kalkomania z globem w Volvo - to były moje początki i przy klejeniu było dobrze, ale w miarę schnięcia coś poszło nie tak - kiedyś to poprawie na pewno :).
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Jeśli tak wyglądają modele po niedociągnięciach, to ja aż się boję jaki mój zachwyt będzie po Twych dociągnięciach, skoro teraz patrzę na nie z wielkim podziwem ;):) Kawał bardzo dobrej roboty! A ładunek jak już wspomniał Damian dopełnia oryginalnej całości (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Świetne modele. Nie dość, że unikaty, to jeszcze własna produkcja. Podwójnie cieszą. (y)
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
no no no ;) świetne oba modele, Volvo fajne ale chyba Man w mojej ocenie wygrywa, może dlatego ze jestem wielkim fanem wersji F2000 :D dla mnie jeden z najpiękniejszych Manów jakie fabryka wypuściła ;) świetnie je dopicowałeś(y)(y)(y)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Bardzo ciekawy zestaw z kiprem jako ładunek, podoba mi się ta prezentacja i jak to są Twoje początki z budową od podstaw to gratuluję włożonej pracy (y)
 

Podobne wątki