• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Igora

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
10 Wartościowych modeli, każdy reprezentujący dany rozdział. Mi się to podoba. :)
Zastanawia mnie jaki będzie kolejny model... :podstepny: Obstawiam, że moja ulubiona marka w ogłoszeniu w 'handlu' nie będzie wyjątkiem tematycznym.
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
10 Wartościowych modeli, każdy reprezentujący dany rozdział. Mi się to podoba. :)
Zastanawia mnie jaki będzie kolejny model... :podstepny: Obstawiam, że moja ulubiona marka w ogłoszeniu w 'handlu' nie będzie wyjątkiem tematycznym.
To akurat dla znajomego do zrobienia modelu ciężarówki jego taty, ale w mojej kolekcji następny będzie FH12 1 generacji lub własnie wyjątek tematyczny, ale to się zobaczy ;-).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Piękne zdjęcia. No i kapitalne modele, same unikaty. Jestem pod wrażeniem. (y) Kawał historii pracy Twojego ojca. Gratuluję wykonania takich modeli. (y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ciężko cokolwiek konstruktywnego napisać... Przepiękna kolekcja a do tego modele z "historią"... Czekamy z niecierpliwością na kolejne "okazy" (y).
 

stu

Użytkownik
Reakcje
26 0 0
Świetna kolekcja, nie ilość, a jakość, moi faworyci to TGA i Daf XF, pozostałe również dopieszczone, zdjęcia, też na wysokim poziomie, pogratulować i czekam na następne.
 
OP
OP
IgorS

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Witam wszystkich po małej przerwie. W ostatnim czasie zamiast uzupełniać luki w kolekcji pojawił się kolejny, już 15 punkt na liście ciężarówek jakimi jeździł tata - praktycznie identyczny jak poprzedni, ale nowszy o jedną generację DAF. Tak więc taki model został wykonany i trafił do kolejnej gablotki, na które powoli zaczyna brakowac mi miejsca ;).



#15. DAF XF Euro6 460 SSC z naczepą Krone - R.Trans (Herpa/MM Models/IgorS)

rtrans5.jpg

rtrans6.jpg


Zapraszam do komentowania i korzystając z okazji wszystkiego dobrego dla Was w nadchodzącym Nowym Roku! :)
 

Podobne wątki